Okul koridorları bakın ne hale geldi

GÜNCEL 11 Mayıs 2017 07:41
Videoyu Aç Okul koridorları bakın ne hale geldi
A
a

Cumhuriyet Anadolu Lisesi okul binası içerisindeki koridorlar bakın ne hale getirildi.

Cumhuriyet Anadolu Lisesinde proje kapsamında okul içerisindeki koridorlarda edebiyat, dil, felsefe ve matematik sokakları oluşturuldu.
Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde Edebiyat Sokağı, Dil Sokağı, Felsefe Sokağı ve Matematik Sokağı projelerinin açılışı törenle gerçekleştirildi. Açılış törenine Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Eğitim Bir Sen Bartın Şube Başkanı Muhammet Akça, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve aynı zamanda Okul Aile Birliği Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Durak Doğan, Okul Müdürü Naci Yıldız, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
 Edebiyat, ,yabancı dil, felsefe ve matematik dallarındaki proje kapsamında okul koridorları ve duvarlar konularına göre bilgiler ve görsellerle donatıldı.
İdarecilerin yanı sıra öğretmenler Arzu Özüm, Merve Karadağ, Çetin Doğan, Tezcan Kurt, Şule Kapucu, İlker Akbulut, Dilek Durur ve Tuğçe Lülleci projenin kahramanı olurken Kaan Tolga Dağlıoğlu ve Canberk Çağdaş isimli öğrencilerde destek verdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!