Okullar tatil olacak mı?

GÜNCEL 8 Ocak 2019 21:39
Videoyu Aç Okullar tatil olacak mı?
A
a

Soru yağmuru geliyor, Okullar tatil olacak mı?

Bartın’da etkili olan kar yağışı sonrasında öğrenciler tarafından en çok merak edilen konu okulların tatil olup olmayacağı.
Bu konuda yüzlerce mesaj atan öğrenciler, “yarın okullar tatil mi” diye soruyor. Yağan kar sonrasında okulların tatil olması yönünde beklenti içine giren öğrenciler için en ufak bir umut gözükmüyor.
Çünkü Bartın genelinde kar nedeniyle kapalı köy yolunun bulunmaması, merkezde hiç kar olmaması ve yarından itibaren hafta sonuna kadar havanın yağmurlu olması beklendiğinden okulların tatil olma ihtimali ortadan kalkıyor.
Buradan sevgili öğrencilere sesleniyoruz,
“Okulların tatil olması bu şartlarda mümkün gözükmüyor. Ancak bu gece çok kar yağıp tüm yollar kapanırsa ancak o zaman okullar tatil olabilir. Size tavsiyemiz, bu gece bol kar yağması için dua etmeniz. Siz yine de yarın okula gidecekmiş gibi hazırlanın ve tatil için umutlanmayın. İyi dersler....


1000
icon
Hasan 9 Ocak 2019 09:48

Kar yağmıyor ama köydeki karlar erimediği için sabah buzlanma vardı. Yüksek yerleşim yerlerindeki köylerde tehlike var. Köye çıkarken sıkıntı çok yok ama inerken servis kaysa nerde duracak.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler