Önce nişanlısını vurdu, sonra kendini

GÜNCEL 12 Aralık 2016 18:05
Videoyu Aç Önce nişanlısını vurdu, sonra kendini
A
a

Ayrılmak isteyen nişanlısını vurdu, sonra intihara kalkıştı...

Cide’de ayrılmak isteyen nişanlısını av tüfeğiyle vuran bir kişi, ardından karın bölgesinden kendisini de vurarak intihara kalkıştı. Bu esnasında seken kurşunlardan 5 yaşındaki küçük çocuk da hafif şekilde yaralandı. 
Edinilen bilgiye göre, Cide ilçesinde meydana gelen olayda, Ramazan K. (24), av tüfeğini alarak ayrılmak isteyen nişanlısı 30 yaşındaki Nazan E.’nin evine gitti. Ayrılığı kabullenmeyen Ramazan K., nişanlısı Nazan E. ile tartıştıktan sonra yanında getirdiği av tüfeği ile Nazan E.’ye ateş ederek ağır şekilde yaraladı. Ardından Ramazan K., aynı tüfekle kendisini karın bölgesinden vurarak intihar girişiminde bulundu. Olay esnasında annesi Nazan E.'nin yanında bulunan 5 yaşındaki M.C.E. ise, seken kurşunların vücuduna isabet etmesi sonucu hafif şekilde yaralandı.
Ağır yaralanan Ramazan K. ile nişanlısı Nazan E. ve hafif yaralanan M.C.E., olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince Cide Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan Nazan E., Bartın Devlet Hastanesine sevk edilirken, Ramazan K. ise Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi'ne gönderildi. Nazan E. Bartın Devlet Hastanesinden Ankara’ya sevk edildiği öğrenilirken hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


HAYATINI KAYBETTİ

Nişanlısını vurduktan sonra kendini vurarak intihara kalkışan ve ağır yaralanan Ramazan K.'nın hayatını kaybettiği öğrenilid.
 
Kaynak : Bartın Olay - Mustafa Kurt
1000
icon
Fatma Özer 12 Aralık 2016 21:53

Ecelin nerede geleceği belli değil.

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!