Op.Dr. Orhan Kırşanlı Yaşam Tıp Merkezinde

GÜNCEL 11 Temmuz 2017 18:36
A
a

Bartın’da 17 yıldır Devlet Hastanesinde görev yapan Uzman Doktor Orhan Kırşanlı, Yaşam Tıp Merkezinde açılan Ortopedi ve Travmatoloji polikliniğinde hizmet vermeye başladı.

Bartın Olay mikrofonlarına açıklamada bulunan Op.Dr. Orhan Kırşanlı, 17 yıl Bartın Devlet Hastanesinde görev yaptıktan sonra bundan böyle Yaşam Tıp Merkezinde yani açılan Ortopedi ve Travmatoloji polikliniğinde hizmet vermeye başladığını belirtti.
Aslen Kilis’li olan Kırşanlı, ilk ve orta öğrenimini Kilis’te tamamladıktan sonra İstanbul Çapa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Ankara Trafik Hastanesinde ihtisasını tamamlayan Kırşanlı, ilk görev yeri olan Bartın'a geldiğini ve burada evlenerek Bartın’a yerleştiğini söyledi.
Haftanın 6 günü Pazar hariç sabah 8.30 ve 17.00 saatleri arasında Yaşam Tıp merkezinde hizmet verecek olan Kırşanlı, acil durumlarda 24 saat halkın hizmetinde olduğunu söyledi.
BARTIN’DA EN ÇOK KİREÇLENME GÖRÜLÜYOR
Bartın’da en çok kireçlenme vakalarıyla karşılaştıklarını belirten Kırşanlı, erken teşhisin önemine dikkat çekti.
Kırşanlı, “Ortopedi olarak Bartın’da en çok rastladığımız kireçlenme vakalarıdır. Ameliyat olmadan önce çeşitli tedavi yöntemleri var. Erken teşhis ameliyata gitmeden hastaları kurtarabilir. Eklem ve kaslarınızda ağrı carsa geciktirmeden bir uzmana başvurun. Gerekli tedavileri alın ve ameliyat olmadan atlatabilirsiniz. Tüm Bartınlılara sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
YAŞAM TIP MERKEZİ
Adres: Kırtepe Mahallesi, 168. Cadde 9/1, 74100 Merkez/Bartın Merkez/Bartın
Telefon: (0378) 228 80 80

 
1000
icon
Hayırlı olsun 22 Haziran 2017 00:51

Hayırlı olsun artık hastaneden ayrıldınız mı hocam

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!