Oyuna Yön Veren Bir Bartınspor İzleyeceğiz

GÜNCEL 27 Temmuz 2017 12:32
Videoyu Aç Oyuna Yön Veren Bir Bartınspor İzleyeceğiz
A
a

Teknik Direktör Hasan Basri Kara İlk Kez Konuştu

“GÜZEL BİR EKİP OLUŞTURDUK”
BAL temsilcimiz Bartınspor’un yeni Teknik Direktörü Hasan Basri Kara basın mensupların sorularını yanıtladı. Yeni sezonda mücadele eden ve oyunu yönlendiren bir Bartınspor izleyeceklerinin mesajını veren Kara, “Sezon sonunda hedefimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcimiz Bartınspor yeni sezona Teknik Direktör Hasan Basri Kara önderliğinde başladı. Bartınspor Boğaz Tesisleri’nde gerçekleşen idman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Hasan Basri Kara,  Bartınspor camiasına birlik beraberlik mesajı verdi.
“Oyunu yönlendiren bir Bartınspor izleyeceğiz”
Kara, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “1974 yılında Tokat ilinin Erbaa ilçesinde doğdum. 17 senelik bir profesyonel futbolculuk hayatımdan sonra 7 – 8 senedir de hocalık yapıyorum. Hedefleri olan genç hoca adayım. İnşallah Allah nasip ederse burada da Bartınspor’un hedefleriyle birlikte kendi hedeflerimizi birleştirip yukarlara tırmanmak istiyoruz. Güzel bir ekibimizde oluştu. Allah’a inanıyoruz ki şampiyonluğu bize nasip eder.
Futbol severler bu sezon mücadele eden, topa hakim olan ve oyunu her zaman topa olan hâkimiyetiyle yönlendiren bir Bartınspor izleyecek.
Biz güzel ekip oluşturduğumuzu düşünüyoruz. İnşallah bu düşünce doğrultusunda, futbolcularımızla, yöneticilerimizle ve Bartınspor taraftarlarıyla beraber sezon sonunda hedefimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Taraftarlarımızda inansınlar, bize de bu yeter. Yeni sezon yöneticilerimize, futbolcularımıza ve Bartın halkına inşallah hayırlı uğurlu olur.”
BULUT: “BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR”
Bu yıl Bartınspor’un 3. Lig özlemini dindirmek istediklerini kaydeden Bulut, 2017-2018 sezonunun Bartınspor’a ve futbol camiasına hayırlı olmasını diledi. Bulut, konuşmasında; “Özellikle bu yıl seyirciyle, yönetimiyle, siyasetçisiyle, esnafıyla ve 7’den 70’e herkesin dayanışma göstermesi gerekiyor. ‘Birlikten kuvvet doğar’ sözü inşallah Bartınspor’un üzerinde olur” dedi.
Geçtiğimiz günlerde Bartınspor Boğaz Tesisleri’nde yapılan sezon açılış töreninde, Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut açıklamasında; “Yeni sezon memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Allah bizleri utandırmasın.
Yeni sezonun sorunsuz, sıkıntısız ve sakatsız geçmesi için tesislerimizde kurbanımızı kestik. Duamızı ettik ve 2017 – 2018 Futbol Sezonunun açılış startını verdik. Şu anda takımımız, 12 gün Boğaz Tesisleri’nde yapacağı idman sonrası Nevşehir ya da Afyon’da kampa girecek. Sonra Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıklayacağı müsabaka tarihleriyle beraber zorlu maraton başlamış olacak” diye konuştu. 
 
“Dayanışmayı göstermesi gerekiyor”    
Bulut, açıklamalarında taraftarlara ve futbol camiasına şu mesajları verdi:  “Yüreğimizden geçen şu Bartınspor’un hakkettiği yere taşınması için elimizden geleni biz yönetim olarak yapıyoruz. Özellikle bu yıl için birlik olma zorunluğumuz var.
Elimizdeki her türlü imkanını göstermesi gerektiğini düşünüyorum. Seyirciyle, yönetimiyle, siyasetçisiyle, esnafıyla ve 7’den 70’e herkesin özellikle bu yıl için dayanışmayı göstermesi gerekiyor. ‘Birlikten kuvvet doğar’ sözü inşallah Bartınspor’un üzerinde olur”.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!