Para dolu cüzdan buldular!

ASAYİŞ 15 Nisan 2017 16:42
Videoyu Aç Para dolu cüzdan buldular!
A
a

İçi para dolu cüzdan bakın nerede bulundu?

Bartın’da sebze ve meyve ticareti yapan Etemoğlu firması çalışanları, örnek ve duyarlı bir davranış sergileyerek boş kasaların içinde buldukları para dolu cüzdanı sahibine teslim ettiler.

Edinilen bilgiye göre, dün Ulus ilçesinde pazarda tezgah açarak sebze meyve sattıktan sonra işyerine gelen Etemoğlu çalışanları, kasaları kamyonetten indirirken 79 yaşındaki Şaban Ay’a ait içi para dolu cüzdanı buldular.

İçerisinde 4 bin liraya yakın para olan cüzdan sahibine telefonla ulaşan Etemoğlu firması çalışanı Turgut Kaya, yaşlı adamı işyerine çağırarak cüzdanını teslim etti.

 İNSANLIK GÖREVİMİZİ YAPTIK

Buldukları cüzdanı sahibine teslim eden Etemoğlu çalışanları, “Tesadüfen boş kasaların içerisinde cüzdan olduğunu fark ettik. Herkesin yapması gerektiği insanlık görevini yaptık. Sahibine teslim ettik, bu tür davranışlar herkese örnek olması gerekir” diye konuştu.

UMUDUMU KESMİŞTİM

Kaybettiği cüzdanı alışverişi yaptığı yerlerde aradığını ama bulamayarak ümidini kestiğini belirten Şaban Ay, helal ise bir yerden çıkabileceği düşüncesi içerisinde olduğunu söyledi. Cüzdanı teslim alan yaşlı adam içindeki paraları tek tek sayarak cebine koyarken dünyada helal süt emmiş insanların var olduğunu ifade ederek bulanlara teşekkür etti.

Kaynak : Bartın Olay Medya- Mustafa Kurt
1000
icon
mehmet 15 Nisan 2017 23:01

insanlık ölmemiş ama para sahibinin insanlığı ölmüş....parayı saydıktan sonra kalbi güzel şu gençlere bir kaç kuruş verilmez mi? veya 1 kg tatlı alıp orada muhabbetle yenmez mi

0 4 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!