Parkta köpek dehşeti yaşandı

GÜNCEL 8 Nisan 2019 18:58
Videoyu Aç Parkta köpek dehşeti yaşandı
A
a

Çocukların bulunduğu parkta dehşet saçan köpek tavuklara saldırdı.

Bartın’ın Dikilitaş mevkiinde bulunan parkta, bağlı olduğu yerden kaçan tehlikeli köpek, çocukların bulunduğu alanda tavuklara saldırdı. Saldırı esnasında büyük korku yaşayan çocuklar yaşanan dehşete tanık olurken saldırıya uğrayan tavuk telef oldu. Daha sonra sahibi, yakaladığı köpeği tokat atarak cezalandırdı.

Köpeğin saldırdığı anlar cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi.

1000
icon
Hasan Şen 9 Nisan 2019 19:52

Bu tarz köpeklerin mevzuat gereği koruyucu maske takması gerekir.Sadece tasma Ve zincirle olmaz.Hayvanı çocukların olduğu bir alanda daha dikkatli bakması gerekir.Ders alınmasını umarım.

0 5 Cevap Yaz
İnsanı seven hayvansever vatandaş 9 Nisan 2019 19:03

Sevgili hayvansever vatandaş; Söz konusu olayda tavuğun telef olması gibi bir durum söz konusu değildir.İlgili tavuk,köpeğin sahibi tarafından tedavi edilmiştir.İpinden kaçan köpek kısa sürede kontrol altına alınmıştır.. yazmışınız. Çocukların bağırmasını duymuyor musunuz? Nasıl korkmuşlar. Ya onlara bişey olsa. Olmasa bile çocukların psikolojisi? Ayrıca orası çocuk parkı, hayvan gezdirme alanı değil. Köpek bakabilirsiniz ama bazı kuralları vardır bunun. Tavuk tedavi edilmiştir yazmışınız. Bunu nasıl yaptınız merak ettim :) veteriner hekime götürdünüz mü acaba. Birde bu duruma savunma yapmanız gerçekten çok acı. Sahibinin elinden kaçmış özür dileriz yazın bari...

11 14 Cevap Yaz
Sila

Ya onlara bir şey yapsa diyerek bir olasılık üzerinden olmayan bir durumu hayal dünyanızda canlandırarak olmuş gibi göstermişşiniz :)) ya tavuğun hangi şartlarda iyileştirildiği konusundaki tavriniz hiç hoş olmamış tavuğu bile aşagılıyorsunuz veterinere mi gotürüldü diyerek :)) Bu köpeğin oyun oynamadığı ne malum,kendisine zarar vermeyen bir kişiye bir hayvan kolay kolay zarar vermez hiç bir zaman.köpek basın acıklamasi yapmis sanirim,niyetini anlayip yargilamissiniz hemen.Çocuklar hepimizin,tabiki de onlara zarar gelmemeli,koruyup kollamaliyiz ama hayvanlara da yaşam alanimizdan soyutlamamaliyiz tabiki de gerekli kontroller alinarak.

5 3
Metin 9 Nisan 2019 19:00

Telef olmadı yazmışsınız ya çocukların ruh sağlığı?Köpekler hakkında ne düşünecekler ya tavuğun ruh sağlığı yazı değil mi?

10 12 Cevap Yaz
Köpek sevgisi çocuk sevgisi 9 Nisan 2019 18:59

Neden normal köpekler değilde bu tarz köpek besler insanlar?Çocuklardan önemli değil hiç birşey!

8 11 Cevap Yaz
Vatandaş 9 Nisan 2019 18:56

Alo zabıta hattını aradık hayvan barınağına yönlendirdi!Lütfen bu tür köpekleri salmayın,maskesiz çıkarmayın.

9 8 Cevap Yaz
Hasan 9 Nisan 2019 18:45

Hayvansever vatandaş o köpek tavuk yerine sizin çocuğunuza saldırsa yoruma ilgili çocuk köpeğin sahibi tarafından tedavi edilmiştir yazabilecek miydiniz ?

0 6 Cevap Yaz
hayvan sever 9 Nisan 2019 17:25

yanlışlıkla insan ölüyor kardeşim köpek kaçmış bağlı olduğu yerden çok mu bir olayı araştırıp da yargılayın ki köpek çocuklar koşturuyor olmasına rağmen çocuklara bir şey yapmıyor gözükmekte konu olan tavukları da çıkarmayacaksın o zaman dışarı tavuk önemliyse tavuk hayatta zaten siz aileler çocuklarınızı insanlardan koruyun hayvanlar bize kalsın

5 11 Cevap Yaz
Aysse 9 Nisan 2019 16:55

Köpek tasmalı belli ki sahipli. Köpek bakanlar mecburen dışarıya çıkarıyor köpeklerin her gün en az 2 kez gezdirilmesi gerekiyor. Köpek anlamaz ki, sahibine vurulması gerekiyordu. Suçlu varsa o da bu cins köpeği hırçın yetiştiren sahibidir. Bakamıyorsan SAHİPLENME. Birde dehşet saçtı diye başlık atmışsınız. Şikayet edeceğim sizi. İnsanları hayvan düşmanı yapıyorsunuz. Vurunca hangi canlı terbiye edilmiş ki. Ya videoyu çekene ne demeli. Köpeği tavuktan uzaklaştırabilirdi. Bazı köpekler bu kovalamacayı oyun da sanıyor. Uzaklaştırabilirdi video çekerken. Vicdansızsın insanoğlu. Bu sayfayı da şikayet edeceğim yeri çok iyi biliyorum. Bu kaçıncı hata.Yeter artık.

4 13 Cevap Yaz
Selma

Nasıl uzaklaştıracaktır sahibi zor tütmüş hayvanı .Dışardan sıkıyorsa siz uzaklaştırın

10 1
Nasır

Parktaki insanların da can güvenliklerinin tehlikeye atılmaması gerekiyor değilmi? Sayın Aysse. Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Hayvan besleyen insan diğer insanların mal ve can güvenliklerini tehlikeye atmadan pek tabiki besleyebilirler. Ama böyle değil sanırım.

6 1
Haydar 9 Nisan 2019 11:15

Vursan öldürsen hayvan hakları olur. Köpek o çocuklardan birini öldürseydi kim vere bilirdi hesabını. Şehir içinde başı boş hayvan olmamalı

12 7 Cevap Yaz
Hasan 9 Nisan 2019 08:46

Bu köpekleri nasıl çıkarıyorlar bir de tasmasız sonuçta hayvan yani ne yapacağı belli mi olur. İlle bir olay mı olması gerekiyor. Getireceksen insanların olmadığı alanlarda gezdir

12 5 Cevap Yaz
edu 9 Nisan 2019 08:23

köpek sahibi bunun cezası tokat degil sen önce kendini egit sonra köpegi

11 6 Cevap Yaz
Abdullah askan 9 Nisan 2019 01:54

Nedir şehir merkezinde köpek beslemek ya 😡

12 6 Cevap Yaz
Hayvansever Vatandaş 8 Nisan 2019 23:23

Söz konusu olayda tavuğun telef olması gibi bir durum söz konusu değildir.İlgili tavuk,köpeğin sahibi tarafından tedavi edilmiştir.İpinden kaçan köpek kısa sürede kontrol altına alınmıştır..Bu tarz haberleri yaparken konunun kaynağına eğilmeden ve de nasıl sonuçlandığını öğrenmeden abartı,asılsız haber yayınlarsanız kamuoyunu yanlış bilgilendirmiş olursunuz. Haber içeriğini gözden geçirerek olayın doğrularını aktarmanız sizin açınızdan güvenirliğinizi arttıracaktır.Sizin gibi bir haber sitesine de yakışan budur. Teşekkürler.

5 12 Cevap Yaz
vatandaş 8 Nisan 2019 22:08

Çocuklarada saldırablirdi, bence boyle vahşi köpek besleyende vahşidir. her ikiside ölümlere sebebiyet verebilir !!!

11 4 Cevap Yaz
Karaköy 8 Nisan 2019 22:01

Karaköy rehberlik yanında 6 adet sahipsiz köpek var gelene gidene saldırıyor çocuklar okuldan gelirken giderken saldırıyor belediyeye söyledik ama biz birsey yapamayız sahipli diyor sokakta gezen birilerinin yemek verdiği köpekler nasil sahipli oluyor. ... illaki birisinin canımı yanacak

0 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler