saat FLAŞ HABER

Proje çalışmaları başladı

GÜNCEL 19 Kasım 2016 18:12
Videoyu Aç Proje çalışmaları başladı
A
a

TOKİ Bartın’a 700’e yakın yeni konut inşa edecek...

EMEKLİLER DERNEĞİ’NDEN MİLLETVEKİLİ TUNÇ’A ZİYARET
“EMEKLİLERİMİZ İÇİN VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRİYORUZ”

Türkiye Emekliler Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ali Kalaycı, Dernek Hukuk Müşaviri ve 20-21.Dönem Bartın Milletvekili Av. Cafer Tufan Yazıcıoğlu ile birlikte AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ettiler.
Emekliler Derneği Bartın Şube Başkanı Kalaycı ve Eski Milletvekili ve Emekliler Derneği Hukuk Müşaviri Yazıcıoğlu’nun ziyaretinde açıklamalar yapan Milletvekili Tunç,  Bartın’da emeklilerimize ve diğer vatandaşlarımıza yönelik inşa edilecek olan konutlar için arsanın belirlendiğini ve TOKİ’ye devrine ilişkin Başbakanlık olurunun alındığını belirterek, TOKİ’nin konutlar için proje çalışmalarına başladığını, ardından da konutların yapım ihalesinin gerçekleştirileceğini açıkladı

TOKİ Bartın’a 700’e yakın yeni konut inşa edecek

Milletvekili Tunç, Bartın Merkez Dallıca Köyündeki hazine arsasının TOKİ’ye emeklilerimiz ve diğer vatandaşlarımız için konut yapılmak üzere devredildiğini belirterek, Proje çalışmalarının hızla devem ettiği Bartın Merkez Dallıca Köyündeki arsaya 700’e yakın konut inşa edileceğini söyledi. Milletvekili Tunç,  TOKİ’nin yapılacak olan konutlar için proje çalışmalarının tamamlanmasının ardından yapım işinin ihale edileceğini ve emeklilere verdikleri sözü yerine getirmiş olacaklarını ve diğer vatandaşlarımız için de toplu konutlar üretileceğini söyledi. 
Milletvekili Tunç, Emekliler Derneği Başkanı Ali Kalaycı’ya bu konuda dernek olarak konunun takibinde hassas davrandıkları ve emeklilere rehberlik ettikleri için teşekkür etti.
Türkiye Emekliler Derneği Bartın Şubesi Başkanı Ali Kalaycı, Dernek Hukuk Müşaviri ve 20-21.Dönem Bartın Milletvekili Av.Cafer Tufan Yazıcıoğlu’da AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a konunun takipçisi olduğu ve Bartın’da emeklilerin konut edinmesi için gösterdiği çabaya teşekkür ettiler.

 
1000
icon
Nercan Akgüneş 21 Kasım 2016 17:11

Ben emekli deyilim bende yazılabilirmiyim Ayrıca ne zaman başvurabilirim

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!