Ramazan Çelik bayanlar için geliyor

GÜNCEL 5 Aralık 2018 14:47
Videoyu Aç Ramazan Çelik bayanlar için geliyor
A
a

Şarkıcı Ramazan Çelik konser verecek...

Bartın Belediyesi tarafından organize edilen ‘Bayanlar Matinesi’ 8 Aralık Cumartesi günü Saat: 13.00’da Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek.

Ücretsiz olan programda Şarkıcı Ramazan Çelik konseri, çeşitli eğlence programları, sürpriz hediye çekilişleri ve ikramlar olacak.

Akın, “Ücretsiz Olan Bu Etkinliğimize Tüm Hanımefendileri Bekliyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Akın yaptığı açıklamada Bartın’da sosyal belediyecilik anlamında da birçok ilke imza atarak halkın ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri verdiklerini söyledi.

Akın açıklamasında “Göreve başladığımız tarihten bu güne halkımıza ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri vermek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Bu çerçevede alt yapı, üst yapı, çevre güzelleştirme ve yepyeni projelerle modern bir Bartın oluşturma çalışmalarımızın yanında sosyal kültürel ve sanatsal çalışmalara ve etkinliklere de büyük önem verdik. Bu kapsamda festivaller, fuarlar, özel gün ve haftalara özgü  çalışmalar, mahalle şenlikleri ve konserler gibi çok sayıda etkinlik yapıyoruz. Bayanlar Matinesi de belediyemizin sosyal ve kültürel etkinleri kapsamında düzenlemiş olduğumuz etkinliklerden biridir. Daha önce birçok kez düzenlemiş olduğumuz Bayanlar Matinesi hanımefendiler tarafından çok sevildi ve büyük ilgi gördü. Bu etkinliğimizi 8 Aralık Cumartesi Günü Belediye Sosyal Tesislerinde sürdüreceğiz. Ücretsiz olan bu etkinliğimize tüm hanımefendileri bekliyoruz” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!