Rektörden sahte twitter hesabı uyarısı

GÜNCEL 23 Eylül 2016 14:59
Videoyu Aç Rektörden sahte twitter hesabı uyarısı
A
a

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, adına sahte Twitter hesabı açıldığını belirterek, bu sosyal medya hesabında yapılan paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan adına “@prof_kaplan” ismiyle açılan ve Rektör Kaplan’ın adı ile fotoğrafının yer aldığı Twitter hesabının sahte olduğu açıklandı. Twitter’da açılan sahte hesabın kapatılması için Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu. Bartın Üniversitesi’nin kurumsal itibarını zedeleyen ve Rektör Kaplan’ın kişilik haklarına saldıran bu hesapla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ilgili hesabı açan ve kullananlar için tahkikat başlatıldı. Sahte hesapta yapılan paylaşımların dikkate alınmaması konusunda da uyarıda bulunuldu.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan’ın gerçek sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden erişilebilmektedir.

Twitter:

twitter.com/Prof_Dr_RKaplan

Facebook:

www.facebook.com/ramazan.kaplan.35?fref=ts 

 

1000
icon
talat 28 Eylül 2016 23:48

Sayin rektorum universitede ki fetö mucadelesini savciliga intikal ettirirseniz seviniriz.çunku yeterince arastirma imkanina sahip degilsiniz. Baylock konusmalarini siz cozebilirmisiniz yada ozel yasamlarind akademik ve idari personelin feto baglantilarini cozebilirmisiniz elbette hayir.cunku bunu ancak savciliklar ve emniyet mudurlukleri cozebilir.incelemelerde 50 tane soruyu yoneltip alinan cevap ile tespit etmeniz imkansiz.ulke genelinde universitelerde fetoculerin % 20 si bile tespit edilemedi bence.savciliklara devrederseniz feto ile mucadelenize o zaman herkes inanir.saygilarimla

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!