Sahilde “yazıklar olsun” dedirten görüntüler

GÜNCEL 30 Temmuz 2019 15:06
Videoyu Aç Sahilde “yazıklar olsun” dedirten görüntüler
A
a

Bartın’ın güzel sahili Çakraz’da isyan ettiren görüntüler...

Yiyip, içip böyle bırakıp gittiler!
Çakraz sahilinde günübirlik tatilcilerin yiyip içip çöplerini sahile bırakmaları görenleri isyan ettirdi.
Çakraz sahiline gelen günü birlikçiler, yiyip içip denizin, güneşin ve kumun tadını çıkardıktan sonra arkalarında böylesine çirkin bir ortam bırakarak gittiler.
Sabah sahile inen bir vatandaş,  gördüğü manzarayı sosyal medyadan paylaşarak tepki gösterdi.
Bunlara insan desek değil, hayvan bile böyle yapmaz, ne diyelim yazıklar olsun!

 
1000
icon
Nurdan 1 Ağustos 2019 10:03

Nerden gelmiş bu ayilar gorgusuz medeniyetsizler utanin ya hayvan yapmaz sizin yaptığınızı insanlıktan nasibini almamislar siz akillanmazsiniz kacinci yuzyildayiz ya utaniyorum !

0 1 Cevap Yaz
Muharrem bozkurti 1 Ağustos 2019 09:14

Çöp kutusu varmıydı onuda çekseydi keşke çeken vatandaş olmadığı için gelenlerin çöp atacak yer yok diye boşvermişliği olmasın zaman ora yöneticelerinin sucu olmuş olmuyormu

1 0 Cevap Yaz
Günnur 31 Temmuz 2019 20:33

Yazıklar olsun size aynısını gidinde evinizde yapin

0 0 Cevap Yaz
Sadet 31 Temmuz 2019 14:52

Temizlemiyeceksinki birdaha geldiklerinde pisligin icinde otursunlar.basacaksin cezayi

0 0 Cevap Yaz
Yolunu Şaşırmış Bir Garip 31 Temmuz 2019 13:38

Amasra gibi cennetten bir köşeyi beton yığını haline getiren zihniyetten fazla bir şey beklenemez.Guzelim bahçeli evler ranta kurban gitti,sıra ÇAKRAZDA...

1 2 Cevap Yaz
Halit 31 Temmuz 2019 11:17

Yazıklar olsun bu kadar vurdumdymaz olunmaz

0 5 Cevap Yaz
GÜRKAN GÜNER 31 Temmuz 2019 01:41

Bizim insanımız adam olmaz Emrah kardeşim çöp kovasi yok diye yeremi atmak lazım koy arabana çöp bulduğun yerde bırak ama olmaz bizim halkımız pisliğe alışmış

0 3 Cevap Yaz
Emrah 30 Temmuz 2019 16:49

Dün bende orada deniz de idim ama sahilde bir tane bile çöp kovası yok sadece otopark alanlarında var niye çöp arabası koymamışlar ilk önce onlar bi koysun hala atmıyorlarsa onun içine onların utancı olsun

16 9 Cevap Yaz
Fatma

Bende gittim sahile yedim içtim fakat ortalığı pisletmedim. Poşetler parayla diye millet yırtınıyor fakat sahillerde uçuşuyor. O poşetleri alıp çöp torbası yapsınlar koysunlar bir köşeye. İnkumunda çöp tenekeleri duruyor fakat millet yinede yerlere atıyor. Temizlik İmandan ve medeniyetten gelir.

0 20
Muhammet

Yemek için oraya kadar taşıdığın nevalenin piliğinide ayni şekilde geri götüreceksin. Çöp kovası yoksa arabanla çöpe kadar götür. Ne adap var ne de haysiyet.

0 2
gerçekçi_analist

emrah kardeş, çöp kovasının olmaması kendi pisliğini ortada bırakmanı gerektirmez. Çöpünü alırsın daha sonra müsait bir çöp kovasına vs. atarsın. Senden sonra oraya gelecek olan insanları rahatsız etmeye hakkın yok. Bir de utanma duyguları olsa zaten pisliklerini ortada bırakmazlar. Sorumsuz tipler yüzünden seni bira eleştirdim, kusura bakma.

0 3
Murat Or.

Pardonda, çöp kocalarını kim koyacak. Oraya keyfince gidenler için kimin parası ile çöp kovası alınacak, konacak ve kim temizleyecek. Herkes kendi pisliğini temizlesin.

1 2
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!