Sahilde romantik dakikalar

GÜNCEL 13 Eylül 2017 02:30
Videoyu Aç Sahilde romantik dakikalar
A
a

Sürpriz teklif havadan geldi...

Sürpriz teklif havadan geldi
Bartın’ın Hatipler plajı romantik bir evlenme teklifine sahne oldu. Sevdiği kıza sürpriz teklifi yapmak için Hatipler sahiline gelen çift Avni Uzun’un uçurduğu paramotoru görünce duygusal anlar yaşandı.
Bartın’da paramotor ile havada olta ile balık tutma denemesi yaparak dünyada bir ilke imza atan havacılık sevdalısı Bartınlı öğretmen Avni Uzun, bu sefer sürpriz evlilik teklifi için havalandı.
Bartınlı Orhan isimli bir genç paramotorun paraşütüne yazdırdığı yazıyla sevdiğine evlilik teklifinde bulundu. " Benimle evlenir misin" yazılı paramotoru gören Emine şaşkınlığını gizleyemedi. Genç kız bu ilginç teklife evet dedi. Emine’den evet cevabını alan Orhan, kız arkadaşının parmağına yüzüğü taktı.
Böyle bir teklifle karşılaşmayı beklemediğini söyleyen genç kız, büyük bir sürpriz olduğunu söyledi. Evlilik teklifi için bir aydır hazırlık yaptığını anlatan Orhan, kız arkadaşının evet demesinin ardından çok mutlu olduğunu belirterek, organizasyonda kendisine destek olan Avni Uzun’a ve arkadaşlarına teşekkür etti.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler