Sahipsiz köpekler yuvalarına kavuştu

GÜNCEL 9 Mayıs 2020 12:41
Videoyu Aç Sahipsiz köpekler yuvalarına kavuştu
A
a

Kozcağız’da güzel şeyler oluyor...

Kozcağız Belediyesi tarafından hizmete sokulan hayvan barınağı sahipsiz başıboş köpeklere ev sahipliği yapmaya başladı. Halkın şikâyetçi ettiği başıboş dolaşan köpekler toplanarak barınağa yerleştirildi. Burada veteriner tarafından sağlık kontrolünden geçirilen köpekler koruma altına alınmış oldu.
ONLAR BİZE EMANET
Belediye Başkanı Mustafa Karaman, “Geçici hayvan barınağımıza sevimli misafirlerimiz gelmeye başladı. Onlar artık bize emanet. Barınağımızdaki hayvanlarımıza yem desteğinde bulunmak isteyen hemşerilerimiz itfaiyemize bırakılabilir veya 0536 064 88 99 nolu Whatsapp hattımızla iletişim kurabilirler. Barınağımızdaki sevimli misafirlerimizi bugün sağlık taramasından geçirdik. Bizzat gelerek mama desteğinden bulunan hayvan sever hemşerilerimize de çok teşekkür ederiz. İnşallah barınağımızın fiziki koşullarını her geçen gün yükseltmeye devam edeceğiz.” dedi.
1000
icon
Hayvan sever 13 Mayıs 2020 14:16

Barınak yaparken köpekler için topraklık alan bırakılmamış görünüyor.Beton üzerinde yaşam onlara eziyet olmaz mı? Kızcağızın Sayın belediye başkanından doğal yaşama yakın bir ortam sağlamasını rica ediyoruz.

0 0 Cevap Yaz
edu 12 Mayıs 2020 08:31

bu hayvanları hapis hayatı yasatıyorlar bir orda delikanlı hayvan sever yok mu turkiye köpek barınakların hali içler acısı

0 0 Cevap Yaz
Sevilay 10 Mayıs 2020 11:46

Kavlakliga adım atan olmadı yani köylerden mi topluyosunuz

0 0 Cevap Yaz
bartınlı 10 Mayıs 2020 01:05

hayırlı olsun güzel bir uygulama zavallılar en azından aç kalmaz. ama gece saatlerinde ve sabah erken saatlerde sokağa başıboş bırakılan sahipli köpekler çok tehlikeli insanlara saldırıyorlar. onlara da bi önlem almak lazım.

0 0 Cevap Yaz
edu

asıl senin gibi zihniyet tehlikeli

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!