Saldırıya uğrayan aile konuştu

ASAYİŞ 16 Ağustos 2015 15:38
Videoyu Aç Saldırıya uğrayan aile konuştu
A
a

Bartın’da bir iş yerine silahıyla saldıran koltuk değnekli saldırgan çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

Bartın’da bir cep telefonu bayisine silahıyla gelerek aralarında husumet oldukları iddia edilen Erkan Cece’yi öldürmek isteyen Levent S. (35), çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı. Aile, bu karara tepki gösterdi.
 
  “BİZ DE Mİ SİLAHLANALIM?”
  Daha önce Levent S. tarafından bıçaklanarak yaralanan Önder Cece, “İş yerimize daha önceden de husumetim olan Levet S. silahla saldırdı. Zaten sürekli tehdit ediyordu beni. Silah tutukluk yapamasa burada müşteri varken ölüm olacaktı ve bu adam bugün serbest bırakıldı. Biz de mi silahlanalım? Karşılık mı verelim? Buradan savcılara, hakimlere sesleniyorum kim bu şahsı engelleyecek? Öldürelim mi yani bu vatandaşı? Devletin yetkililerini göreve çağırıyorum” dedi.
 
  “ADALET İSTİYORUZ”
  Kendisini bıçakladıktan sonra saldırılarına devam ettiğini dile getiren Önder Cece sözleri şöyle sürdürdü:
  “Levet S.’nin saldırılarını savcılığa dilekçe vermemize rağmen, bu vatandaş elini kolunu sallaya sallaya geziyor. En son yapacağı şeyi yaptı, dükkanın önüne elini kollunu sallaya sallaya silahıyla birlikte geldi. Ve buna rağmen bu şahıs elini kolunu sallaya sallaya çıktı adliyeden. Ben adalet istiyorum. Böyle saçma bir adalet yok. Saldırı esnasında burada çocuk da olabilirdi. Bu vatandaş bu eylemlerine yine devam edebilir. Kafasına takmış ve duyumlarımız yarım bıraktığım işi tamamlayacağım diyormuş. Başka bir şey istemiyorum adalet istiyorum.”
  Öte yandan, engelli saldırgan Levent S., daha önce iş yerine gelerek Önder Cece’yi bıçaklayıp iş yerine benzin döküp yakmaya çalışmış ve yine savcılık tarafından serbest bırakılmıştı.
Kaynak : İHA
1000
icon
Halk 17 Ağustos 2015 22:41

İnsan ne ekerse onu Biçer zamanında ruzgar etkin şimdi fırtına biciyorsun iyi birisi olsa sana kim dokunur

0 0 Cevap Yaz
Nur Aktaş

Sonuna kadar haklısın halk

0 0
Vatandaş 17 Ağustos 2015 13:33

Olayı bilmiyoruz ama adam haklı olmasa insan yada canlı yı vuracak kadar kötü bi insan deildir demekki bilmeden yorum yapamıyoruz

0 0 Cevap Yaz
ali can 16 Ağustos 2015 20:36

Adalet yerini bulsun tabiki

0 0 Cevap Yaz
vatandaş 16 Ağustos 2015 19:45

Adam haksızmı? bence haklı husumet oldugun ıcın adam da mı sılahlansın kan davasına mı donsun olay yazık valla

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!