Şehit Filistinliler için sela verilecek, cenaze namazı kılınacak

GÜNCEL 15 Mayıs 2018 11:39
Videoyu Aç Şehit Filistinliler için sela verilecek, cenaze namazı kılınacak
A
a

Katil ABD ve İsrail devletinin Şehit ettiği Filistinliler için yurt genelinde camilerde sela verilecek, öğle namazına müteakip gıyabi cenaze namazı kılınacak.

Katil ABD'nin Kudüs'te büyükelçilik açmasını protesto etmek için abluka altındaki Gazze sınırında gösteri düzenleyen Filistinli kardeşlerimize ateş açılmıştı.
Katil İsrail askerleri tarafından 59 Filistinli şehit edilirken 2 bin 771 Filistinli yaraladı.
Diyanet İşleri Başkanlığından alınan bilgiye, Şehit Filistinliler için bugün öğle namazı öncesi yurt genelindeki camilerden sela verileceği ve Öğle namazına müteakip şehit edilen Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılınacağı açıklandı.
İL BAŞKANI KALAYCI BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
Amerika Birleşik Devletleri'nin büyükelçiliğini Kudus'e taşımasını, İslam’ın ilk kıblesi kadim Kudus'u Israil'in baskenti olarak tanıma girişimini protesto etmek için Ak Parti  İl Başkanı Turhan KALAYCI bugün saat 14.00'de ARAP CAMII önünde basın açıklaması yapacak 
1000
icon
Kral 74 15 Mayıs 2018 22:35

Yahudi cesaret ödülünüzde iade etseler iyi olur aslında

0 2 Cevap Yaz
M.Emin 15 Mayıs 2018 22:16

Bırakın sela vermeyi.Yapacak o kadar çok iş var.Ama kimse yapmıyor.Herkes trübinlere oynuyor.Elin Venezuellalısı bilmem ne hiristiyanı İsraile ambargo koyuyor.Malatya Kürecik Radar Tesisleri kimin güvenliğini sağlıyor? Bunları ancak dış basından öğreniyoruz.İsraille ticaretimiz rekora koşuyor.İsrailin kurucusu Teodor Terzin mezarı ziyarıt ediliyor.Dua ediliyor.İsrail malları cirit atıyor.Coca Colayı devlet eliyle açıp destekliyoruz.

0 2 Cevap Yaz
Alper Yurt 15 Mayıs 2018 12:00

Konya 3. Ana Jet Üssün de Hangi ülkenin Pilotları eğitiliyor araştirin arkadaşlar lütfen ya lanet olsun bu yuvarlak dünyaya

0 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler