Selde evini ve arabasını kaybetti, yardım bekliyor

GÜNCEL 15 Ağustos 2016 15:20
Videoyu Aç Selde evini ve arabasını kaybetti, yardım bekliyor
A
a

Bartın’ın Çakraz sahilinde yaşanan sel felaketinde 3 katlı evinin çökmesi ve arabasının denize sürüklenmesini saniye saniye kaydeden Boran Ezer, yetkililerden yardım bekliyor.

Can kaybının yaşanmadığı olaylarda 3 katlı evi ve aracı suya kapılan Boran Ezer, o anları cep telefonuna kaydetti. Görüntülerde araçların sele kapılması, evlerin ise sulara gömülmesi yer aldı.
 
Bartın’da yaşanan sel felaketi sırasında evde olan 40 yaşındaki Boran Ezer, ölümden döndüklerini söyledi. Olayın yaşandığı anda evde 4 kişi olduklarını ifade eden Ezer, "Olay anı eve geldim 1 buçuk metre boyunda su birikintisi olduğunu gördüm. Yukarı eşyalarımı almaya çıkarken su seviyesinin yaklaşık 3 metreye kadar çıktığını gördüm. O an AFAD’a ulaşmaya çalıştım. O arada bir gürültü duydum garajın arka tarafının patladığını gördüm. Garaj patlayınca araç sele kapılıp gitti. Hemen binadan çıkmaya çalıştık. O anda evde 4 kişiydik. Evin durumuna bakmak için dışarı çıktığımızda ev bir anda yıkıldı. Sayın valimiz ve yetkililerden arabamın bulunmasını istiyorum." dedi.
 

 
Kaynak : Mustafa Kurt- Bartın Olay Medya
1000
icon
Boran ezer 15 Ağustos 2016 17:47

ALLAH diğerlerin de yardımcısı olsun.insallah devlet sesimizi duyar

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!