Şennur'un çağrısına vali Dirim'den jet talimat

GÜNCEL 25 Ekim 2016 20:15
Videoyu Aç Şennur'un çağrısına vali Dirim'den jet talimat
A
a

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonasında Bronz madalya kazanan Bartınlı Milli boksör Şennur Demir’in köyünde yaşanan kanser ölümlerinin incelenmesi için yaptığı çağrıya Vali Nusret Dirim’den jet yanıt geldi.

 Vali Nusret Dirim, sosyal medyadan yetkililere seslenen Bartınlı Milli boksör Şennur Demir’in isteğine verdiği cevapta, “Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Talebinizi Sağlık müdürlüğümüze inceleteceğim.” Dedi. Bunun üzerine Mevren bölgesinde kanser tarama çalışmalarının başlanacağı belirtildi.
ŞENNUR DEMİR TEŞEKKÜR ETTİ
Bunun ardından açıklama yapan demir leydi Şennur Demir, “Bölgemizin kanser sorunu ile ilgili paylaştığım yazı sonrasında bizimle ilgilenen başta Bartın Valimiz Sayın Nusret Dirim beye teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca beni Telefon ile arayarak bilgi ala Bartın il sağlık müdürümüz Dr. Dursun Koç beye, konu ile ilgili bilgi alan ve destek veren sivil toplum kuruluşları yöneticilerine, yazımızın bu kadar kısa sürede herkese ulaşmasını sağlayan Bartın olay gazetesine ve Süleyman Karaman beye, bartın tv ve Bülent Bostancı beye, Bartın info ve Muhammet Çelen beye yardımları için teşekkürü bir borç bilirim. Yarından itibaren Mevren bölgemizde Kanser tarama çalışmaları başlayacaktır.” Dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!