Sıfır faizli 50 bin TL için yoğun talep!

GÜNCEL 19 Aralık 2016 12:53
Videoyu Aç Sıfır faizli 50 bin TL için yoğun talep!
A
a

Kosgeb Bartın İl Müdürlüğünden önemli açıklama geldi.

KOSGEB tarafından KOBİ’lere yöenelik 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği" programına yönelik başvuru kayıtları, bu sabah 09.00 itibari ile başladı.
SİSTEM KİLİTLENDİ
KOSGEB tarafından KOBİ'ye sunulacak 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği" için 19 Aralık Pazartesi günü saat 09.00 ile 21 Aralık Çarşamba günü saat 23.59 aralığında, "http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr" adresinden başvuru yapılabileceği belirtilen açıklamada, aynı anda on binlerce kayıt ve güncelleme yapılmasından dolayı sistemde gecikme yaşandığı belirtildi.
Bartın Kosgeb il müdüdrlüğünden yapılan açıklamada, “2015 kobi beyannameleri güncel olan ve Sifirfaiz.kosgeb.gov.tr adresinden kredi başvurusu yapmak isteyen kobilerimiz için girişler 21 Aralık Çarşamba gece 24.00’e kadar devam edecektir. Kredi faiz desteğinden faydalanacak kobilerin listesi belirlenirken giriş önceliğinin hiçbir önemi yoktur. Şu an aşırı yüklenme olduğu için sistem hata vermektedir. Belirtilen tarih ve saate kadar başvuru süresi vardır.” Denildi.

 
1000
icon
Halil ibrahim zengin 28 Mart 2017 11:31

Sözde destek işte bize kimsenin destek verdiği felan yok yalan dolan bu haber parası olana dahada para veriyolar sadece bu devletimizi desteklediğimiz her gün bize daha da çok haksızlık ediyorlar bende biz bunu haketmiyoruz evet oyu toplamak için yapılan bişey bu bunuda eline yüzüne bulaştırdı ama ben kocaman bir HAYIR ı hakettiklerini düşünüyorum bu zamana kadar destekledim artık yeter banada gına geldi bu kosgeb adı altında düzenlenmiş bir oyun iki güne unutulur işte ama sandıklar doğru konuşur herzaman

0 0 Cevap Yaz
Nurettin Òzaltın 20 Aralık 2016 22:01

Kosgeb De Yaşanan Sistem Sorunları Nezaman Çòzülecek Demek Aynı Hatay ıVeriyor

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat