saat FLAŞ HABER

Sigara alma bahanesiyle dolandırdı

ASAYİŞ 29 Ekim 2016 13:59
Videoyu Aç Sigara alma bahanesiyle dolandırdı
A
a

Bartın’da yaşanan nitelikli dolandırıcılık olayı kameralara yansıdı...

Bartın’da bir marketten alışveriş yapan kimliği belirsiz dolandırıcının, işyeri sahibini dolandırması kameralara yansıdı.
 
Edinilen bilgiye göre Bartın Kent merkezinde Ramazan Kaya’ya ait markette nitelikli dolandırıcılık olayı yaşandı. Dün kaşam saatlerinde markete gelen kimliği belirsiz kişi, sigara almak için işyeri sahibine 100 TL verdi. Sigara ile birlikte işyeri sahibi para üzeri olarak 90 TL’yi masanın üzerine koydu. Cebinden çıkardığı kaçak sigarayı gösteren şahıs aynısından istedi. İşyeri sahibi de kaçak sigara olmadığı için 100 TL’yi iade etti. Bu sırada bahane ile başka sigaralar soran şahıs 100 TL’yi cebine koyarken masanın üzerindeki 90 TL’yi de alarak kayıplara karıştı.
Kasayı sayan işyeri sahbi eksik olduğunu görünce kamera kayıtlarını inceleyerek dolandırıldığını fark etti. Durumu polise bildiren işyeri sahibi Ramazan Kaya, kendisini dolandıran kimliği belirsiz şahıstan şikâyetçi oldu.
Kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, nitelikli dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak soruşturma başlattı.
  

 
Kaynak : Bartın Olay Medya- Tunahan Karaman
1000
icon
Tarhan 30 Ekim 2016 10:15

İnsanlık kalmamış yapana yapacaksın ama bu küçük bir market ekmek parası için savaşan birinin rızkını çalmak adilik şerrefsizlik ve namussuzluktur

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!