Sular yükseldi, köprüler trafiğe kapatıldı

GÜNCEL 7 Ocak 2016 21:45
Videoyu Aç Sular yükseldi, köprüler trafiğe kapatıldı
A
a

Bartın’da karların erimesi ve yağmurunda etkisiyle yükselen sular nedeniyle Akçalı-Okçular-Tabanözü ve Alibaş köylerinde köprüler ulaşıma kapatıldı.

Bartın İl Özel İdaresinden yapılan açıklamada, Eriyen kar ve yağışın da etkisiyle yükselen suların, Akçalı-Okçular-Tabanözü ve Alibaş köyleri köprülerini ulaşım yönünden tehlikeye düşürdüğü tespit edilmiştir. Jandarma, Emniyet ve İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince su seviyesinin yükseldiği bu köprüler, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği açısından ulaşıma kapatılmıştır. Vatandaşlarımızın güvenli bir ulaşım için organize sanayi bölgesi istikameti ve OSB köprüsünü kullanmaları önemle duyurulur.” Denildi.

BARTIN VALİLİĞİNDEN UYARI

İlimizde kar yağışının ardından devam etmekte olan yağmur dolasıyla olabilecek sel tehlikesine karşı halkımızın can ve mal güvenliği açısından tedbirli olmaları ilan olunur.


1000
icon
Metin 8 Ocak 2016 12:34

Kesinlikle aydın bey'e katılıyorum.Eger hala su taşıyor mu ırmak ne halde diye bakan varsa egosuna hayran duyarım.

0 0 Cevap Yaz
aydin 8 Ocak 2016 00:08

Bence bartın yalı oto sanayi ve hendek yanını alt katda oturanları hemen taliye etmeleri lazim....Arıt kar suyu gelirse sonuç ölümlere kadar gide bilir....ben bartın yalıda 1999 selini yaşadım hem ev hem sanayide dükkan gitmişti...Devlet bize kızılaydan sadece battaniye yardımı yapmıştı.....ACİL BARTİNDA YALİ BOYU VE SANAYYİ BOSALTSİNLAR.....VALİ UYUMASİN ........BARTİN İRMAGİ O SUYU KALDİRMAZ........

0 0 Cevap Yaz
Nermin sen

1999 da devlet bir battaniye vermiş şimdi olursa dükkânlar yapilit

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler