Teşekkürler Bartın, Teşekkürler Türkiye!

GÜNCEL 25 Haziran 2018 15:44
Videoyu Aç Teşekkürler Bartın, Teşekkürler Türkiye!
A
a

Yeniden Ak Parti Bartın Milletvekili seçilen Yılmaz Tunç, seçim otobüsü üzerinden balkon konuşması yaptı, kutlama mesajı yayınladı.

TEŞEKKÜRLER BARTIN! TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE!


Ülkemiz 24 Haziran’da çok önemli bir seçimi başarı ile tamamlayarak, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin uygulamasını başlatmıştır.

Türkiye genelinde yüzde 52,58 oy oranı ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı seçilmiştir. Bartın’da ise halkımız yüzde 60,51 oy oranı ile Cumhurbaşkanımıza Türkiye ortalamasının üstünde yüksek bir destek vermiştir.

Milletvekili Seçiminde de Türkiye genelinde Cumhur İttifakı, yüzde 53,65 , Bartın’da ise yüzde 64,19 oy oranı ile açık ara birinci çıkmıştır. Milletvekili seçiminde AK Parti Türkiye genelinde yüzde 42,54, Bartın’da ise yüzde 46,89 oy oranı ile birinci çıkmıştır.

Bartın halkı Milletvekili seçiminde de Türkiye ortalamasının üzerinde destek vererek, yüzde 25’te kalan ikinci parti’yi ikiye katlayan bir başarı elde etmiştir.   

Sonuçların ülkemiz, milletimiz ve Bartın’ımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Seçimlerin demokratik olgunlukla ve yüksek bir katılımla gerçekleştirilmesi memnuniyet vericidir. Son sözü aziz milletimiz söylemiş, içten ve dıştan gelen her türlü manipülasyona kapalı olduğunu göstermiştir.

24 Haziran seçimleri ile milletimiz, güçlü ve Büyük Türkiye dönemini başlatmış, 2023, 2053, 2071 hedeflerimizin önündeki engelleri ortadan kaldırmayı başarmıştır.  

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2002 yılından bu yana yürüttüğümüz bütün vazifeleri, aziz milletimizin emaneti olarak gördük. Bu seçimden sonra da, aynı şuurla milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

“Vakit Türkiye Vakti” “Vakit Bartın Vakti” diyerek güçlü Türkiye, güçlü Bartın yolunda destek veren tüm hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bartın halkının üzerimize yüklediği görev ve sorumluluk bilinciyle, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz, Bartın’ımız ve aziz milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.   

Yeni sistemde Türkiye'nin ilk Başkanı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, cansiparane gayretleriyle güçlü ve büyük Türkiye idealine yürüyen tüm teşkilatlarımıza, bu hedefe oylarıyla ortak ve destek olan aziz milletimize ve hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bizlere, ülkemiz, milletimiz ve Bartın’ımız için hizmete devam fırsatı veren Allah'a hamd ediyorum. Milletimiz, devletimiz, vatanımız var olsun!

YILMAZ TUNÇ

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 
Satılık Lüks Daireler