TMO Bartın’a fındık alım merkezi açtı

GÜNCEL 3 Ekim 2017 22:05
Videoyu Aç TMO Bartın’a fındık alım merkezi açtı
A
a

Bartınlı fındık üreticileri artık Alaplı’ya gitmek zorunda kalmayacak. Randevu almadan gitmeyin!

MİLLETVEKİLİ TUNÇ’TAN BARTINLI FINDIK ÜRETİCİLERİNE MÜJDE!
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Toprak Mahsulleri Ofisi’nin Bartın’da fındık alım merkezi açtığını belirterek Bartınlı fındık üreticilerimiz Alaplı’ya gitmek zorunda kalmayacaklarını söyledi.
             Milletvekilin Tunç TMO’nun Bartın’da fındık alım merkezinin bulunmadığını bu nedenle fındık üreticilerinin ürünlerini Alaplı’ya götürmek zorunda kaldıklarını, bu hususu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile görüşerek Bartın’da da fındık alım merkezi açılmasını talep ettiklerini bu görüşmeler neticesinde bakanlık yetkililerinin Bartın’a gelerek gerekli incelemeyi yaptığını  ve bakanlığın da bu incelemeler neticesinde talebi yerinde bularak fındık alım merkezinin Bartın’da da açılmasına karar verildiğini ve fındık alım merkezinin açıldığını söyledi.
            Milletvekili Tunç, Üreticilerin, Bartın Toptancılar Sitesi yanında açılan TMO fındık alım merkezinde randevu alarak fındıklarını verebileceklerini belirtti.
Randevusuz alım yapılmayacak
Bartın Tarım İl Müdürlüğü randevusuz alım yapılmayacağını belirterek fındığını satmak isteyen üreticilerin randevu alması gerektiğini açıkladı.
Randevu almak için Tıklayın

TMO kabuklu fındık alım merkezi adresi;
Gecen Köyü Aşağı Düz Mevkii No:13/3 BARTIN (Toptancılar Sitesi Yanı)


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!