Torpilin üzerine basınca olan oldu!

GÜNCEL 17 Eylül 2016 19:24
Videoyu Aç Torpilin üzerine basınca olan oldu!
A
a

Torpilin üzerime basınca bakın neler oldu? Cevabı Tunahan Karaman'ın özel haberimde...

Bartın’da bayramda yaşanan olay torpil patlatmanın ne kadar tehlikeli olduğunu gözler önüne serdi.
Bayramlarda gelenek hale gelen torpil patlatma olayında yaşanan kazalardan ders alınmaması yeni kazalara davetiye çıkartıyor.
Bartın'ın Kozcağız beldesine bayram ziyaretine giden oğlu için torpil patlatmaya çalışan baba, ağacın dalına takılarak önüne düşen torpilin üzerine basınca ayağından yaralandı. Bartın Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılan ve 3 parmağı kırılan Savaş Sakar’ın ayağı alçıya alındı.

DERS OLDU
Savaş Sakar’ın hem patlayan torpilin yanıcı etkisi hem de balistik etkisinden dolayı ayak parmaklarında kırıklar oluştuğu öğrenildi.
Bu tür patlayıcı maddelerin eğlence aracı olarak kullanılmaması gerektiğini belirten Savaş Sakar yaptığı açıklamada, “oğluma torpil almıştım. Torpili patlatmak için atınca ağacın dallarına çarptı ve önümüze düştü. Oğlum almasın diye üzerine bastım. Üzerine basar basmaz ayağımın altında patladı. Ayağım 20 santim yukarı kalkarken morarmalar ve şişme oldu. Sonra hastaneye gittik ve alçıya alındı.  Ayağımda kırıklar meydana geldi. Anne ve babaların, çocuklarının bu maddelerle oynamasına izin vermesi doğru değil. Çocuklar kesinlikle zararlı ve patlayıcı maddelerle oynamasınlar" diye konuştu.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya- Tunahan Karaman
1000
icon
birakin tehlikeli oyunlari 18 Eylül 2016 09:53

Allah beterinden korumus bu tarz davranislarla yeni yetisen cocuklarimiza iyi ornek olmamaktayiz lutfen cocuklarimiza iyiyi dogruyu ogretelim biz cocuk sahipleri bir anne bir baba degiliz unutmayalimki bizler o kucuk yaramazlarin birer ogretmeniyiz gecmis olsun...

1 0 Cevap Yaz
uluslu 17 Eylül 2016 20:16

Ders olmuştur insallah

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!