TUNÇ’TAN ULUS’A 70.YIL ZİYARETLERİ

ULUS 12 Ağustos 2014 12:13
Videoyu Aç TUNÇ’TAN ULUS’A 70.YIL ZİYARETLERİ
A
a

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus ilçesinin kuruluşunun 70. Yılı münasebetiyle Ulus Belediyesine ve Ulus Kaymakamlığına ziyaretlerde bulunarak, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve Kaymakam Selçuk Şakar’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

8 Ağustos 1944 yılında ilçe olan Ulus’un ilçe oluşunun ve Belediyenin kuruluşunun 70.yılı nedeniyle Ulus Belediyesine ve Ulus Kaymakamlığına ziyaretlerde bulunan Milletvekili Tunç, Ulus Belediyesine gelişinde Başkan Hasan Hüseyin Uzun ve Belediye personeli tarafından karşılandı. Tunç, belediye personeli ile birlikte giriş kapısında hatıra fotoğrafı çektirdi.

Milletvekili Tunç; “70 yıldan bu yana ilçe olan memleketimiz artık inşallah daha hızlı büyüyecek. Çok daha iyi hizmetler verecektir. Seçimler gelip geçer Belediyeler el değiştirebilir. Önemli olan sizlersiniz, siz her zaman buradasınız. Hiç kimseyi ayırt etmeden hizmet etmeye bütün gücünüz ile devam etmeniz gerekmektedir. Mesai saati olmaksızın çalışmaya devam ediyorsunuz. Sizlerin sayesinde ilçemiz daha ilerilere gidecektir. Hükümetimizin Ulus ilçesinde hastane, okul, spor tesisleri, alt yapı ve üst yapı hizmetleri başta olmak üzere bir çok yatırım var, bu yatırımlarla ve belediyenin projeleri ile Ulus önümüzdeki yıllarda çok daha güzel olacak  nice seneler diliyorum” dedi.

Belediye ziyaretinin ardından Ulus ilçe kaymakamı Selçuk Şakar’ı da makamında ziyaret eden Milletvekili Tunç, Ulus ilçesinin kuruluşunun 70 yılı nedeniyle tebriklerini ve ilçeye atanmasından dolayı da hayırlı olsun dileklerini iletti.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!