Tuvalette mahsur kaldı!

GÜNCEL 26 Ekim 2017 11:55
Videoyu Aç Tuvalette mahsur kaldı!
A
a

Sonunda vatandaş kesintilerden bezdi. Bartın’da bugün yaşanan olay vatandaşı isyan noktasına getirdi.

Bartın’da üst üste yaşanan elektrik ve su kesintileri vatandaşı canından bezdirmeye devam ediyor.
Evinin tuvaletinde elektrik ve su kesintisi nedeniyle mahsur kalan vatandaş, belediye ve elektrik kurumu yetkililerinden yardım bekliyor.
Bartın Belediyesi ve Enerjisa Elektrik Kurumu tarafından aynı anda kesinti yapılması vatandaşı mağdur etti.
OLAY'A ŞOK TELEFON

Saat 11.00’da haber merkezimizi arayan bir vatandaş isyanını şu sözlerle dile getirdi:
“Bugün 10.45 gibi her insanın ihtiyacı olan tuvalet ihtiyacımı gidermek için uykudan uyandım. Uyku sersemliği ile tuvalete girdim. Işık yanmadı neyse dedim oturdum. Aradan geçen 4-5 dakikanın ardından kişisel temizliğimi yaparak sifonu çekip kalmak istedim. Taharet musluğunu çevirdim, ne göreyim. Su da yok! Yahu belediyenin tavsiyesi üzere evimize su deposu aldık. Eski günleri yaşamayalım, kesilirse depodan kullanalım dedik. Elektrik de olmayınca depodan su pompalanmıyor. Şimdi de jeneratör mü almamız gerekiyor? Şuan 20 dakikadır tuvalette çaresiz ne yapacağımı bilemiyorum. Belediye ve elektrik kurumundan birilerinin gelip beni tuvaletten kurtarmasını bekliyorum. Artık söylenecek söz kalmadı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim”
Başkent Edaş Elektrik'in başlattığı tesis yenileme çalışması nedeniyle Pazartesi’den beri elektriksiz kalan vatandaşlar kesintilerin akşam saatlerine sarkması üzerine cinnet geçirme noktasına geldi.Kesintilerin yarın da devam edeceği öğrenildi.


 

 
1000
icon
EDU 30 Ekim 2017 09:30

bu bartın insana eski turkiyeyi yasatıyor

0 0 Cevap Yaz
Bi bidon su 26 Ekim 2017 12:24

Gündüz 10:45 de ışığa ihtiyac olmaya bilir. Ama suya mmahkumsun.onun için bi bidon su her olasılığa karşı bulundur 😀

0 6 Cevap Yaz
Biktik 26 Ekim 2017 12:14

Sayin editor bunu biri arayipta oyle haber yapmaniza gerek yoktu. Aylardan beri elektirik ve su sikintisi cekildigini siz farketmemisseniz o zamn bartinda yasamiyosunuz anlamina geliyo. Hep diyorum bartini koy muhtarligina cevirmek mantikli olan.

1 7 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!