Ulus'ta TOKİ Kuraları çekildi, işte sonuçlar

GÜNCEL 8 Mart 2017 17:09
Videoyu Aç Ulus'ta TOKİ Kuraları çekildi, işte sonuçlar
A
a

Bartın'ın Ulus ilçesinde 1. etap Toki konutlarının kuraları çekilirken Başkandan 2.etap Toki konutları müjdesi geldi.

Ulus ilçesinde 1.etap Toki kuraları 8 Mart Çarşamba günü saat 11:00 de Öğretmen Evi bahçesinde yapılan program ile noter huzurunda çekildi. Kura sonucunda asil ve yedek hak sahipleri tespit edildi. İsim karışıklığını engellemek maksadı ile TC kimlik numarası ile kontrol edilmesi istendi.

Ulus Belediyesinden yapılan bilgilendirmede;

  • Kuradan çıkmayan kişiler 13 Mart Pazartesinden itibaren Ziraat Bankası Ulus Şubesinden başvuru ücretlerini herhangi bir kesinti olmadan iade alabilirler. Başkanımızın da çekilişde müjdesini verdiği gibi 2. etapı olacak konutlarına başvuru yapabilirsiniz. (Şu anda proje aşamasındadır. Başlayacağı zaman aynı 1nci etap da  olduğu gibi sosyal medya ve diğer ilan şekillerinde duyuru yapılacaktır.)
  • Kuradan çıktığı halde herhangi bir sebepten dolayı hakkını kullanmak istemeyen kişiler, haklarından vazgeçtiklerine dair bir dilekçe ile başvurduklarında; başvuru ücretlerini herhangi bir kesinti olmadan Ziraat Bankası Ulus Şubesinden iade alabilirler. Bu durumlarda söz konusu hak sahibinin bina türüne göre yedek sırasından sıra ile asil listeye alma işlemi yapılacaktır.
  • Şu anda yapılan çekiliş bina hak sahipliği içindir. Bu işlemden sonra TOKİ yapım ihalesine çıkacak, inşaatlar başlayıp %20 sine gelince bina çekilişi hak sahipleri arasından çekilecektir. Bu çekilişin ardından TOKİ hak sahiplerini sözleşmeye davet edip belirli bir süre tanıyarak peşinat ödemesine çağıracaktır.
  • 2+1 daireler için çekiliş sonucu

  • 3+1 daireler için çekiliş sonucu

1000
icon
Aynur 10 Mart 2017 02:20

Toki birinci yapilan evler Allah herkese hayirli olsun

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler