Vali'den Şehit Evine Ziyaret

GÜNCEL 18 Aralık 2015 16:38
Videoyu Aç Vali'den Şehit Evine Ziyaret
A
a

Kozcağız'ı ziyaret eden Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Şehit Uğur Akyer’in ailesi için yapılan evin inşaatında incelemelerde bulundu.

Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Kozcağız Belediye başkanı Mustafa Karaman, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu,İl jandarma komutanı Tekin Aktemur ve TSO Başkanı Cihat çalkır ile birlikte, Bölücü terör örgütü tarafından döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Kozcağızlı Jandarma Uzman Çavuş Uğur Akyer’in Ailesini ziyaret etti.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun talimatı ile Şehit uğur akyer’in yıkılmak üzere olan evi yıkılıp, yerine yeni bir ev yapılması konusunda, çalışmaları yakından takip eden Bartın valisi Seyfettin Azizoğlu, Şehit Uğur Akyer’in ailesi için yapılan evin inşaatında incelemelerde bulundu. Ardından Belediye binasına geçen Vali Azizoğlu Başkan ‘Karaman’la bir çok konuda istişarede bulundu. Kozcağız İmamhatip Ortaokulunu’da ziyaret eden Vali ‘Azizoğlu’ binada incelemer de bulunarak Okul müdüründen bilgiler aldı. İncelemelerin ardından Protokol heyetiyle birlikte Kozcağız’dan ayrıldı.


Kaynak : bartinolay.com/Bilal Çam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler