Yalçınkaya; 'Büyük bir umutla geleceğe bakıyoruz'

GÜNCEL 31 Aralık 2016 09:19
Videoyu Aç Yalçınkaya; 'Büyük bir umutla geleceğe bakıyoruz'
A
a

TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi, CHP Bartın Milletvekili M.Rıza YALÇINKAYA Yeni Yıl mesajı yayınladı.

Yalçınakaya Mesajında şu ifadelere yer verdi;
Acıları ve üzüntüleri ağır basan  2016 yılını geride bırakıyor, umut ve beklentilerle dolu  yeni bir yıla giriyoruz. Yeni yılda  bizlerin ailelerimizin, ülkemizin ve insanlığın geleceğini belirleyecek, bizi yeni hedeflere taşıyacak  yepyeni güzel günler var.
2017 yılına girerken birçok zorluk önümüzde dursa da büyük bir umutla geleceğe bakıyoruz.Çünkü biz imkansız denilenlerin mümkün, hayal denilenlerin gerçek olduğunu gösteren bir tarihe sahibiz.En karanlık anlardan büyük bir azim ve kararlılıkla çıkarak mucizeler yaratan halkımız bugün de bu sorunları aşabilecek güce sahiptir.
Hep birlikte özgür bir şekilde yaşamak isteyen “Önce Türkiye” diyen dürüst insanlarımız ile aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Demokrasi, özgürlük, adalet ve eşitlik mücadelesini hep birlikte verdiğimiz sürece ülkemizi hak ettiği çağdaş uygarlık seviyesine çıkarmak, birinci sınıf bir demokrasi ile taçlandırmak mümkündür.
Umudumuzu koruyarak, hep birlikte büyük özgüven ve yepyeni bir heyecanla çalışarak, zorlukları aşacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yılının,umutların ve beklentilerin gerçekleştiği barışın ve sevginin egemen olduğu aydınlık yarınların başlangıcı  olan bir yıl olması dileğiyle tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, sağlık mutluluk ve huzur  dolu bir yaşam diliyorum.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!