saat FLAŞ HABER

Yalı'da sıcak asfalt çalışması tam gaz sürüyor

GÜNCEL 12 Mayıs 2017 18:44
Videoyu Aç Yalı'da sıcak asfalt çalışması tam gaz sürüyor
A
a

Çeşitli sebeplerden dolayı hasar gören Tersane Caddesi Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sıcak asfalt ile yeniden düzenleniyor.

Tersane Caddesi araç yolu Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sıcak asfalt ile düzenlenerek sorunsuz hale getiriliyor. Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Cemal Akın, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder’den konu hakkında bilgiler aldı.

Çalışma hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Cemal Akın” Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kentteki tüm hasarlı yolları bakıma alarak sorunsuz hale getirmeye devam ediyor.  Son olarak çeşitli sebeplerden ötürü hasar gören Yalı Mevkii’nde yol düzenleme çalışmalarına başladık. Sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması yoğun şekilde devam ediyor. Çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayarak vatandaşlarımıza daha iyi ulaşım imkanı sağlayacağız." dedi.
 

1000
icon
yusuf 15 Mayıs 2017 03:45

yol asfalt güzelde sürücüler cok manyak kac defa sahit oldum yayalar saniye farkiyla kurtuldular simdiden kaza gecirecek olan yayalara gecmis olsun dileklerimi iletiyorum

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!