Yangında feci şekilde can verdi

ASAYİŞ 22 Eylül 2017 22:16
Videoyu Aç Yangında feci şekilde can verdi
A
a

Köyde çıkan yangında bir vatandaş hayatını kaybetti…Arıtlılar itfaiye istemekte çok haklı....

Yangında feci şekilde can verdi
Bartın’ın Turanlar Köyü Güney Mahallesinde bir evde çıkan yangında, 44 yaşındaki Zeki Kantarlı yanarak can verdi.
Edinilen bilgiye göre, Turanlar Köyünde meydana gelen feci olayda,  eşi çocukları okula götürdüğü için Zeki Kantarlı’Nın evinde kendi başına olduğu esnada yangın çıktı.
Yangının nasıl çıktığı henüz netlik kazanmazken hastalığı sebebiyle tedavi gören Zeki Kantarlı’nın evi kendisinin yakmış olabileceği iddiaları üzerinde duruluyor. Yangına Bartın Belediyesi itfaiye ekipleri 2 araç ve 5 personel ile müdahale etti. Uzak mesafe nedeniyle geç müdahale edilen yangın kontrol altına alınırken Zeki Kantarlı’nın cansız bedeni bulundu. Kantarlı’nın cesedi otopsi için hastanene morguna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
ARIT'TA VATANDAŞLAR İTFAİYE İSTİYOR
2014 yılında nüfusunun yetersizliğinden dolayı köy statüsüne düşen Arıt'ta vatandaşlar bölgeye itfaiye aracı tahsis edilmesini istiyor.
Arıt'ta bir yangın çıkması durumunda Bartın'dan çağrılan bir itfaiye aracı yolların dar ve dik olması yanında devam eden  yol yapım çalışmaları sebebiyle iki saatten önce ulaşamıyor.


 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Arıt 22 Eylül 2017 22:58

Üst makamlara bunu şimdiye kadar düşünmedilerse o makamda boşuna oturuyorlar arıtın köy statüsüne düşmüş olması o bölgede vatandaş olmadığı anlamına gelmiyor belediyenin devam etmemesinin sebebi diğer köylerin belediye katılmaması, bunda da belediye yönetimi ve o zaman ki belediye başkanının beceriksizliğidir. Arıtı bu duruma düşüren kişi de o zaman ki belediye başkanıdır

0 5 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!