Yaşlı adam evlilik vaadiyle dolandırıldı

KOZCAĞIZ 16 Temmuz 2015 12:49
Videoyu Aç Yaşlı adam evlilik vaadiyle dolandırıldı
A
a

Bartın’ın Hasankadı beldesinde yaşayan 67 yaşındaki Hasan A, Zonguldak’ta tanıştığı 28 yaşındaki bir kadın tarafından evlenme vaadiyle dolandırıldığı iddiasıyla şikâyetçi oldu.

Edinilen bilgilere göre, Jandarma Komutanlığına başvuran Hasan A, Zonguldak ilinde Mehtap G. isimli bir bayanla tanıştığını ve birbirlerine cep telefon numaralarını vererek ayrıldıktan sonra telefonla haberleşerek Kozcağız Belediyesi önündeki parkta buluştuklarını belirtti. Mehtap G'nin evlenmek için kendisinden altın bilezik talep ettiğini belirten Hasan A, bunun üzerine kendisine Bin TL değerinde bilezik alarak hediye ettiğini söyledi. Bir süre sonra Mehtap G’nin lavaboya gidiyorum bahanesi ile yaşlı adamın yanından ayrılarak bilezik ile birlikte ortadan kaybolması üzerine dolandırıldığını anlayan Hasan A. jandarmaya giderek şikâyetçi oldu.
Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak : bartinolay.com / Bilal Çam
1000
icon
A.seyyid efendi 22 Temmuz 2015 12:09

Yasli amcada hic mi akil veren olmadi bayanin yasi bayagi farkli cok dikkatli olunmasi gerekir .millet maddi olarak ac ve nefsi emmareye dalmis ,maneviyat hic kalmamis bu insanlarda saygilar.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!