Yeni boyandı, ne hale getirdiler!

GÜNCEL 28 Ekim 2016 17:38
Videoyu Aç Yeni boyandı, ne hale getirdiler!
A
a

Bunu yapan insan olabilir mi? Yeni boyanan duvarları ne hale getirdiler!

Yeni boyanan duvarları ne hale getirdiler!
Bartın’ın Kozcağız beldesinde belediye tarafından yeni boyanan kapalı pazaryerinin duvarları sprey boya ile yazılan yazılarla kirletildi.
Yeni boyanan duvarlara baştan sona sprey boya ile yazı yazan kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin verdiği zarar görüntü kirliliğinin yanında vatandaşların tepkisine yol açtı. 
 
BU ZARARI KİM ÖDEYECEK?
 
Sprey boya ile yazıları yazanların bulunmasını isteyen vatandaşlar, görüntü kirliliğine sebep olanların cezalandırılmasını istediler.
Bu yazıları yazmanın hem suç, hem de milli servete ihanet olduğunu belirten vatandaşlar, “hem devlet malına zarar veriliyor, hem de çevre ve görüntü kirliliğine neden oluyor. Temizliği ise kurumlara ciddi külfet getiriyor. Duvarlara eline sprey boya alan herkesin yazı yazmaması için önlem alınması ve gereğinin bir an önce yapılmasını bekliyoruz” dediler.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Mustafa 29 Ekim 2016 08:48

Bunu yazanlar suçlu ama bu insanları yetiştirenler kim sprey boyayı satan kim , yapana ceza vermek gerekir ama eğitimsiz ve bilinçsiz bu gençleri yetiştirenler de ceza almalı

1 1 Cevap Yaz
lozzak74

senin mantığına bakılırsa aile fertlerine öğretmenlere ve yetişmelerinde etkisi olan herkes ceza almalı öyle mi? çok düşündün mü bu yorum için? baliyi satan kırtasiyeci teknik derslerde kullanılır diye satıyo koklanıp sağa sola saldırılsın diye değil. senin ailen ve öğretmenlerin seni çok iyi yetiştirmiş olabilir ama üniversitede arkadaş sevdasına ailene yakışmayan işler yapmış olabilirsin bunda ailenin ve öğretmenlerinin suçu ne? ülke yanmış kül olmuş sen saçmasapan 3-5 çapulcunun kamu malına zarar vermesinden dolayı ailesi ve öğretmenleri yansın diyosun. biraz mantıklı vicdanlı yorum yapın

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!