Yürüyüş yoluna bir tepki de ondan geldi

GÜNCEL 16 Kasım 2017 16:29
Videoyu Aç Yürüyüş yoluna bir tepki de ondan geldi
A
a

Bartın’ın Güzelcehisar sahiline demirden yapılan 850 metrelik yürüyüş platformuna bir tepki de ondan geldi!

Güzelcehisar’da İskele Krizi
Güzelcehisar Lav Sütunları ve Sahilinin Turizm ve Rekreasyon Amaçlı Peyzaj Uygulama Projesi kapsamında sahile 3 metre genişliğinde ve 850 metre uzunluğunda yapılan demir yürüyüş platformu, köylüler den sonra gören herkesin tepkisini çekmeye devam ediyor.
Güzelcehisar’da bulunan lav sütunlarına ulaşmak için kumun üzerine yapılan ve sahil ile vatandaşın bağlantısını kesen bu platform, doğa katliamı olarak değerlendiriliyor.
 
ÖZÇELİK TE TEPKİ GÖSTERDİ
 

Bartın MHP il Başkanı Ercümen Özçelik, köylülerin isteiği üzerine gittiği Güzelcehisar sahilindeki içler acısı durumu görünce yapılan platformu katliam olarak değerlendirdi.
Özçelik yaptığı açıklamada,  “Güzelcehisar da yıllardır gizli kalmış lav sütunlarının turizme açılma gayretinin bedeli bu olmamalıydı. Doğa harikası cennetten bir parçanın katliamına hangi anlayışla bu çalışma uygun görüldü” diyerek tepkisini dile getirdi.
Özçelik, gerekli girişimlerde bulunacaklarını ve Bartın İl Özel İdaresi ile bu konuda istişare edeceklerini söyledi.


 
 

 
1000
icon
Ya AK Parti nerede 17 Kasım 2017 11:20

MHP'yi tebrik etmek gerekir. Fakat asıl AK Parti tepki vermeli değil miydi? Çünkü Türkiye çapında bir skandal olur bu. Sayın vekil, il başkanı, ilgili bürokratlar nerde? Yoksa onların onayıyla mı hazırlandı bu ucube proje? Bu skandala ilk tepkiyi AK Partinin vermesi gerekmiyor mu? Ulusal basına ve STK'lara düşmeden bu rezilliğin çaresine bakılmalı.

0 0 Cevap Yaz
kenan 16 Kasım 2017 23:44

o demir yiginini oraya koyma projesini kim yapmis?

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
 İÇİN RESME TIKLAYIN!
 

Satılık Lüks Daireler