Zafer OSGB’den mangal partisi

GÜNCEL 14 Mayıs 2017 13:21
Videoyu Aç Zafer OSGB’den mangal partisi
A
a

İş güvenliği, danışmanlık ve sağlık hizmetleri şirketi Zafer OSGB, Karaçay piknik alanında hizmet verdiği firmalar için mangal partisi düzenledi.

Zafer OSGB,  “Önce iş güvenliği” diyen şirketler için mangal partisinde misafirlerini ağırlayarak kısa bir zaman da olsa iş ortamından uzaklaştırıp stres atmalarını sağladı.

İş güvenliği konusunda uzman kadrosu ile hizmet sunan Zafer OSGB firmasından yapılan açıklamada,  “İşveren kadar işçinin de bazı sorumlulukları vardır. Biz her iki tarafı da en iyi şekilde eğitmeye çalışıyoruz. Bugün de burada bir aile olarak çalıştığımız firmalar ile manhgal partisinde buluştuk. Onları bir nebze olsun iş ortamından uzaklaştırıp stres atmalarına amaçladık” diyerek, iş güvenliği konusunda herkesi daha hassas davranmaya davet ediyoruz" denildi..
Düzenlenen mangal partisine, Ulupınar inşaat- Engin Ulupınar,  Simar İnşaat, Kenan Arslan, Ercan Çetintav, Total Petrol -Kaynar Center-İlkay Kaynar, Kök dekor-Zekai Kök Ve Saban Ceylan, Hakan Demirel, Bulut elektrik-Ersin Bulut, Bulfrog giyim -Alparslan Korkmaz, bir çok firma temsilcisi, Zafer OSGB personeli  ve Olay Medya ekibi katıldı.
Zafer OSGB firması, mangal partisine katılan tüm firma temsilcilerine teşekkür etti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!