Zonguldak Havalimanı'nda gergin anlar

GÜNCEL 28 Mayıs 2017 12:09
Videoyu Aç Zonguldak Havalimanı'nda gergin anlar
A
a

Bartın ve Zonguldak’tan Almanya'nın Düsseldorf şehrine gidecek olan yolcular, hava limanında saatlerce bekledikten sonra gelen açıklama ile şok oldular...

Uçak rötar yaptı, yolcular isyan etti
Bugün saat 11.45’te kalkması gereken Zonguldak-Düsseldorf seferini yapacak olan yolcu uçağı, ertesi güne rötar yapınca yolcular isyan etti. Uçuştan 2 saat önce havalimanına gelen yolcular, uçuş görevlisinin olmamasına ve yetkililerin hiçbir açıklama yapmaması üzerine perişan halde bekledi.  Bir gün öncesinden aramalarına rağmen havaalanına geldiklerinde uçuşların ertesine güne ertelenmesi vatandaşları kızdırdı. Yaşlısı, genci, çoluk çocuk Almanya’ya gitmek için havalimanına gelen yolcular, uçuşun teknik sebeplerden ötürü ertesi gün saat 18.00’e ertelendiğini duyunca bu durumu rezalet olarak nitelendirirken perişan bir halde havalimanından ayrılmak zorunda kaldılar.

 
Kaynak : Bartın Olay Medya
1000
icon
Rmazan rk 30 Mayıs 2017 14:43

Arkadaslar anlayacaginiz sudur dikkate ederseniz hattinden fazla ucuslar pahali ayrica bir kac ucak inse bile yine ayni sey olcak sirketler yine bir birilerine anlasilar yine pahahli olur..

0 0 Cevap Yaz
Mitat mitat 28 Mayıs 2017 21:25

Saltukova kulesi saf dışı bir görevi yok,derdini anlatacak bir yetkilide yok,ölsen bir sağlık kısmıda yok,ta uzaklardaki kulelerden yönetiliyormuş 300 km uzaklardan mesala kocaaliden,hooooopbala zonguldakta hava pırıl pırıl kocaalide büzen yağar kafa gibi sen o havada pişirdiğini ta caycumadakilerin sofrasına koy hoooooooppala bu kabul olacak duamı eeeeeeey germoniy şifreti,yolcularda zonguldaklı,sanki bir melek kuzu ses yok seda yok ,ama şundan karlılar 2saat önce oruclarını actılar ,ya alamanyada olsalardı,2saat bekliyeceklerdi,yuuuuuuuuhiiiiiii hayırlı iftarlar tüm müslüman alemine,hayırlı ramazanlar.

5 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
 İÇİN RESME TIKLAYIN!