Ak Parti'den CHP'ye tarihi ziyaret

Bartın siyasi tarihinde ilk kez AK Parti İl Yönetimi, CHP İl Yönetimini ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve yönetimi kendileri gibi yeni göreve başlayan CHP İl Başkanı İlknur Erkan ve yönetimine hem hayırlı olsun hem de tanışma ziyareti gerçekleştirdi. Siyasi arenadan uzak centilmence gerçekleştirilen ziyarette her iki il başkanı da Bartın ve Bartın halkı için yapılacak hizmetlerde görüş alışverişinde bulunarak iletişim halinde bulunacakları mesajını verdi.

Bartın siyasi tarihinde ilk kez AK Parti İl Yönetimi, CHP İl Yönetimini ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve yönetimi kendileri gibi yeni göreve başlayan CHP İl Başkanı İlknur Erkan ve yönetimine hem hayırlı olsun hem de tanışma ziyareti gerçekleştirdi.  Siyasi arenadan uzak centilmence gerçekleştirilen ziyarette CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan da yer aldı. Bartın için her zaman CHP’yle iletişim kapılarını açık tutmak istediklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı  Turhan Kalaycı, “İlk olarak seçimle göreve gelen sizleri tebrik ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bartın için her zaman iletişim kapılarının açık olmasını sağlamak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirmek istedik. Biz mesele Bartın’sa gerisi teferruattır diyerek olaya yaklaşıyor ve bu şekilde yolumuza davam ediyoruz. Bizler  CHP’de olsa AK Parti’de olsa halka hizmet için buradayız, bu görevlerdeyiz. Birbirimizle görüş alışverişinde bulunmak ya da yapıcı eleştiriler yapmak güzel. Açıkçası bu durumu önemsiyorum. Ne olursa olsun iletişim kesilmemeli ve birbirimizin görüşlerine saygı gösterilmeli. Ben herkesin görüşüne ta ki benim görüşüme hakaret edilmeyinceye kadar saygılıyım” dedi.

Erkan: “Bizim de amacımız halka hizmet etmek”

Her zaman Bartın için birlikte çalışmaktan memnun olacaklarını kaydeden CHP İl Başkanı İlknur Erkan ise “Sizlere ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bizlere memnuniyet verdi. Her zaman Bartın için birlikte çalışmaktan memnun oluruz. Tabi iktidar partisi olarak sizler bizlerden daha avantajlısın. İmkanlarınız daha fazla. Bizler de kendi imkanlarımızla Bartın için bir şeyler yapmaya çalışacağız. Sizlerin de belirttiği gibi hakaret edilmediği sürece herkes birbirinin görüşüne saygılı olmalıdır. Kimse kendine ya da partisine laf söyletmek istemez. Bizler, hepimiz bu konuda dikkatli olacağız ki olmakta zorundayız. Hizmet konusunda bizim de sizin gibi amacımız aynı. Halka hizmet” şeklinde konuştu.


 
 

Bakmadan Geçme