Ak Partili Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı

Meclis Üyeliğine seçilen AK Partili ve CHP'li Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı


31 Mart yerel seçimleriyle Bartın Belediye Meclis Üyeliğine seçilen AK Partili ve CHP’li Meclis Üyeleri mazbatalarını Merkez İlçe Seçim Kurulundan alarak resmen göreve başladı. AK Partili Meclis Üyelerinin mazbata teslim töreninde AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, İl Başkanı Turhan Kalaycı ve Merkez İlçe Başkanı Dilek Acar da yer alırken CHP’li üyelerin töreninde de CHP İl Başkanı Selim Karakaş ve CHP Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak yer aldı.  Aldatmaz mazbatalarını alan üyeler için  “Bir birinden değerli 12 Belediye Meclis Üyemizin ve Yedek Meclis Üyelerimizin mazbatalarını aldık.
Bartın’ımıza hayırlı olsun” dedi.
İşte AK Partili ve CHP’li Meclis Üyeleri!
Merkez İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını teslim alan AK Partili Meclis Üyeleri Burhan Enes Gizli (Kontenjan),  Secaattin Aykan (Kontenjan),  Erol Çoban (Kontenjan),  Hüseyin Manav,  İsmail Hakkı Toscu,  Sanem Çöme Taşdemir,  Onur Özkaya,  Turgay Kabakçı,  Emrah Ulupınar,  Hüseyin Gevrek, Mehmet İlker Yıldırım ve Canan Çavuşoğlu’ndan oluşurken CHP’li Meclis Üyeleri  Halil Sami Karakaş,  Ömer Kemal Çubukçuoğlu,  Mehmet Bahadır Karakaş, Recep Ahmet Çavuşoğlu, Ümran Bayraktar ve  Alkım Tan’dan oluştu.
 En genç üye Özkaya oldu
En genç meclis üyesi olmanın gurur verici olduğunu belirten Özkaya, şu ifadeleri kullandı:
“Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirdiğimiz Mahalli İdareler ve Yerel Seçiminin ardından en genç belediye meclis üyesi olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Öncelikle beni bu göreve layık gören partime ve seçim çalışmalarını canla başla yürüten teşkilatımızın her bir üyesine ve bilhassa gençlik kollarımızın güzide gençlerine şükranlarımı bildiririm. En önemlisi ise partimizin kurulduğu ilk yıllardan bugüne her seçimde partimize teveccüh gösteren kıymetli hemşerilerimize teşekkür ederim. Hali hazırda İl Gençlik Kolları başkanlığı görevimi de yürüttüğüm için, belediye meclisinde Bartın gençliğinin sorunları ile özellikle ilgilenecek, elimden gelen gayreti ve çabayı göstereceğim. Her bir genç kardeşimin, dertleri ile dertleneceğimi, sorunlarına çözüm aramak için gece gündüz demeksizin çalışacağımı belirtmek isterim.
“Hedeflerimizi birer birer yerine getireceğiz”
" Aşk ile koşan yorulmaz" diyerek çıktığımız bu yolda, Bartınlı hemşerilerimize hizmet etmek bana onur verecektir. Çıkmış olduğum bu kutlu yolda, öncelikle Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın biz gençlere vermiş olduğu değerin karşılığını, durmaksızın çalışarak vereceğimi belirtmek isterim. Yine bu göreve beni layık gören, partimizin genel merkez birimlerine, Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç'a, İl Başkanımız Sayın Turhan Kalaycı'ya ve partimizin il, ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkürü bir borç bilirim. Gençlik Kollarındaki kıymetli yol arkadaşlarım ile yoğun tempoda çalışmalarımızı sürdürecek ve projelerimizi, hedeflerimizi birer birer yerine getireceğiz. Bu seçim döneminde kullandığımız sloganlardan birinde de önemi vurgulanan, tevazu, samimiyet ve gayret çizgisinden ayrılmayacağız. Bir kez daha Bartınlı hemşerilerimize teşekkür eder, seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ederim.”

 
 

 

Bakmadan Geçme