Alagöz son yolculuğuna uğurlandı

Bartın'da uzun yıllar görev yapan Yusuf Alagöz dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

1997 – 2012 yılları arasında Bartın Tarım İl Müdürlüğü’nde Ziraat Mühendisi, Çiftçi Eğitim Şube Müdürü ve İl Müdürü olarak görev yapan Yusuf Alagöz içim Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü önünde cenaze töreni dzüenlendi. 
Törene Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik de katılarak, Alagöz’ün yakınlarına başsağlığı diledi. Mesai arkadaşlarından helallik alındıktan sonra Alagöz’ün cenazesi Orta Mahalle Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki evinin önüne getirildi. Burada Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunarak dua edildi. Törenin ardından Alagöz ailesine başsağlığı dileyen Başkan Akın, “Çok değerli kadim dostuma Allah’tan rahmet, sizlere başsağlığı diliyorum” dedi.
Tüm Sevenlerine Başsağlığı Diliyorum
Eski Tarım Müdürü Alagöz için taziye mesajı da yayımladı. Akın, mesajında şu ifadeleri kullandı; “Bartın’da tarımın ve çiftçilerin kalkınması için birlikte büyük mücadele ve emek verdiğimiz, özveri ve üstün hizmet anlayışı ile 1997 – 2012 yılları arasında Bartın Tarım İl Müdürlüğü’nde Ziraat Mühendisi, Çiftçi Eğitim Şube Müdürü ve İl Müdürü olarak görev yapan, çok değerli kadim dostum Yusuf Alagöz’ü yarın saat 14.30’da ebedi yolculuğuna uğurlayacağız. Bartın’a verdiği hizmetleri, güzel dostluğunu her zaman yad edeceğimiz kardeşim Yusuf Alagöz’e yüce rabbimizden rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olur inşallah.”
Bartın Olay Medya olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN