Aldatmaz, Resmi Adaylık Başvurusunu Yaptı

Tüm Bartınlıların Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yola Çıktık...

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz Yüksek Seçim Kurulu’na resmi olarak Belediye Başkan Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. “Biz, tüm Bartınlıların hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktık. Yüksek Seçim Kurulu’na resmi başvurumuzu gerçekleştirdik.” diyerek resmi başvurusunu kamuoyuna duyuran AK Parti Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Bartın’ı marka kent ve bir cazibe merkezine dönüştürmeye kararlıyız. Bartın’ın geleceğine ışık tutacak projelerimizi de kısa süre içinde tüm kamuoyu ile paylaşacak olmanın heyecanını taşıyoruz.” dedi.

Bartın’ın hayallerini gerçekleştireceğiz

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz Yüksek Seçim Kurulu’na resmi olarak Belediye Başkan Adaylığı başvurusunda bulunmasının ardından, “Biz, tüm Bartınlıların hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktık. Yüksek Seçim Kurulu’na resmi başvurumuzu gerçekleştirdik.” açıklamasında bulundu.

Sorunları kısa sürede çözeceğiz

Bartın’ı bir marka kente ve bir cazibe merkezine dönüştürmekte kararlı olduklarını ifade eden AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Kıymetli Bartın halkının partimize ve şahsıma gösterdiği destekle çıktığımız kutlu yolculuk inanıyoruz ki zaferle sonuçlanacak. Bu zaferde kaybeden olmayacak ve kazanan Bartın olacak. Resmi olarak Yüksek Seçim Kurulu’na adaylık başvurumuzu gerçekleştirdik. Bartın 31 Mart seçimleriyle birlikte gönül belediyeciliği ile tanışacak. Altını çizerek belirtmek gerekir ki biz Bartın’ı Bartın halkı ile birlikte yöneterek daima ileriye yol alacağız. Bu yolculuğun her bir kilometresi Bartın’ın gelişmesini sağlayacak. Gönül belediyeciliği ile halkımızın hem sesi, hem kulağı hem de gözü olacak, güçlü belediyecilikle Bartın’ı hak ettiği noktaya hızla taşıyacağız.  Bartın’ın sorunlarını kısa sürede çözecek ve eş zamanlı olarak hayata geçireceğimiz projelerle şehrimizi hem marka şehre hem de bir cazibe merkezine dönüştüreceğiz ” dedi.

Bartın’ı ayağa kaldıracak projeler için yola çıktık

Bartın’ın tarihte bir ticaret merkezi olduğunu ve bu vasfı tekrar kazanması gerektiğine vurgu yaparak açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Aldatmaz, “Kentimizdeki ticaret hacmi geçmişte Bartın’ı bir ticaret merkezine dönüştürmüş ancak zamanla izlenen yanlış politikalar Bartın’ı ticaret merkezi konumundan uzaklaştırmış. Biz sadece belediyecilik hizmeti sunmak için yola çıkmadık. Belediyecilik hizmetleriyle beraber Bartın’ı yeniden ayağa kaldıracak projelerimizi hayata geçirmek için yola çıktık. Ne mutlu ki Bartın halkı da bu yolda bizlerle birlikte yürüyor. Vatandaşlarımızın desteğini tam olarak yanımızda hissediyor ve görüyoruz. Bu desteğin her geçen gün daha da büyümesinden ayrıca mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Projelerimizle Bartın’ı tam yol ileriye taşıyacağız

Birbirinden değerli ve titizlikle hazırlanan projelerle Bartın’ı yeniden ayağa kaldıracaklarını kaydeden Başkan Adayı Aldatmaz, “Şehrimizin geleceğine ışık tutacak projelerimiz hazır. Her bir projemiz Bartın’ın bugünü değil geleceği ve gelişimi düşünülerek titizlik içinde hazırlandı. Her bir projemiz değişim ve gelişim odaklı. Bartın’ın geleceğine ve gelişimine ışık tutan projelerimizi halkımızla paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Kısa süre içinde projelerimizi düzenleyeceğimiz bir toplantı ile kamuoyuna duyuracağız. Şehrimizin sorunlarının çözümüyle birlikte Bartın'ın ticaret ve turizm merkezine dönüşmesi için atacağımız adımlar belli. Bu adımlarla birlikte Bartın’ı marka kent ve cazibe merkezine dönüştürme konusunda da gecemizi gündüzümüze katacağız. Kaybedilen her bir günü telafi edecek ve Bartın’ı tam yol ileriye taşıyacağız.” dedi.

Bakmadan Geçme