Aldatmaz mega projelerini açıklayacak

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz merakla beklenen projelerini 23 Şubat akşamı Bartın Kültür Merkezinde düzenlenecek toplantıyla açıklayacak.

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz merakla beklenen projelerini 23 Şubat akşamı Bartın Kültür Merkezinde düzenlenecek toplantıyla açıklayacak. Saat 18:00’da başlayacak olan ve geniş katılımla gerçekleşmesi beklenen proje tanıtım toplantısına tüm Bartın halkını davet eden AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Bartın’da değişimle birlikte gelişimi başlatacak, her biri titizlikle hazırlanan ve Bartın’ımızı kuzeyin yıldızı yapacak proje tanıtım toplantımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.
 
AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde merakla beklenen mega projelerini 23 Şubat Cumartesi akşamı Bartın Kültür Merkezinde düzenlenecek toplantıyla açıklayacağını duyurdu.
 
Projelerimiz Bartın’ı kuzeyin yıldızına dönüştürecek
 
Saat 18:00’da başlayacak proje tanıtım toplantısının geniş katılımla gerçekleşmesi beklenirken tüm Bartın halkını Kültür Merkezine davet eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Bartın’ı yeniden ayağa kaldıracak projelerimizi 23 Şubat Cumartesi akşamı tüm kamuoyu ile paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz. Her biri titizlikle hazırlanan ve her biri Bartın’ın geleceğine yön verecek olan projelerimiz Bartın’ı kuzeyin yıldızına dönüştürecek. Proje tanıtım toplantımızda Bartın’ı kuzeyin yıldızı yapacak meşale daha da alevlenecek.” dedi.
 
Umut ve hayal edilen şehri birlikte inşa edeceğiz
 
Bartın halkının desteğini her geçen gün daha da fazla hissetmeye başladıklarını söyleyen AK Parti Başkan Adayı Aldatmaz, “İddialı ve inançlıyız. Bartın’ı yeniden ayağa kaldırma konusunda kararlıyız. Halkımızın verdiği destekle gücümüz ve çalışma heyecanımız her dakika daha da artıyor. Bartın halkının beklediği, umut ve hayal ettiği şehri hep birlikte inşa edeceğiz. Hep birlikte diyorum çünkü biz gönül belediyeciliğine talibiz ve Bartın’ı tüm hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz.” dedi.
 
Değişim ve gelişimin başlangıcında buluşacağız
 
23 Şubat Cumartesi akşamı gerçekleşecek proje tanıtım toplantısıyla birlikte Bartın’da değişim ve gelişim kapısının aralanacağını kaydeden Başkan Adayı Aldatmaz, “Projelerimizi halkımızla paylaştığımızda şehrin havası ve heyecanı değişecek. İnsanlarımız, “İşte bu diyecek.” Çünkü her bir projemiz sadece şehrimizin bugün yaşadığı sorunların çözümüne odaklanmış değil aynı zamanda Bartın’ın değişimine ve gelişimine odaklanmış projeler. Her bir projemiz Bartın’da sanayiyi, turizmi, tarımı ve sosyal yaşamı geliştirmeye entegre projeler. Tüm projelerimiz Bartın’da iş-aş sahalarını genişletecek ve halkımızın ihtiyaçlarına, beklentilerine cevap verecek projeler. Bizler halkımızın da desteğiyle AK Parti’nin güçlü belediyecilik ve gönül belediyeciliği anlayışını Bartın’da mega projelerle taçlandıracağız. Bu yolda bizlere inanan, güvenen Bartın halkına layık olacağız. 23 Şubat Cumartesi akşamı saat 18:00’da başlayacak olan proje tanıtım toplantımızla değişim ve gelişimin başlangıcında buluşacağız. Tüm halkımızı Bartın’ı kuzeyin yıldızı yapacak projelerimizin tanıtım toplantısında bizlerle beraber olmaya davet ediyor, saygılar sunuyorum.” diye konuştu.


 

Bakmadan Geçme