Amasra yolunda kaza

Otomobil bariyerlere çarptı

PAYLAŞ

Bartın'dan Amasra istikametine seyir halinde olan . Kazada yaralanan olmadığı öğrenilirken araçta büyük çaplı maddi hasar oluştu. Amasra yolu Taşköprü mevkiinde yol bakım çalışması nedeniyle dubalama çalışmaları yapıldı. Bu güzergahta sürücülerin trafik işaretlerine uymaları can ve mal güvenliği açısından büyük önem taşıyor. Kaza yapan otomobil çekici vasıtasıyla olay yerinden kaldırıldı. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Ters yol olduğu için bariyerde yansıtıcı yok | 22 Temmuz 2022 22:00

    Araç sahibininin karayollarını mahkemeye vermesi gerek. Dubalarda da yansıtıcı yok eskimiş ters yön olduğu için bariyerde de. Gece nerdeyse yol değiştirme olan, şerit değiştirme yerlerinde uyduruk ve eksik ışıklandırma var. Amasradan dönüşte lap diye öteki yola atıyor sizi. Ölümlü kaza olmadan biri Amasra yolunda önlem aldırsın

  • Amastrist | 22 Temmuz 2022 17:54

    O yol ve mevkideki dubalar yol yapimi için değil, "yaşanan son yağmur ve sel olayindan sonra orman ve dağdan toprak kaya kaymasina karşı önlem olarak" yolu tek serite düşürmek için yapıldı. Ancak dubalar eski deforme olmuş gece fosforlari parlamiyor ve yol cok karanlık. Bu yüzden kaza riski artıyor .

BUNLARA DA BAKIN