BAKİAD Sahaya İndi

Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD) Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısını Olimpiyat Halı Sahada gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cihat Çakır,  BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt, Başkan Yardımcısı Aydemir Toksöz, Sabri Karaman, Genç BAKİAD Komisyonu Başkanı Yunus Çiftçi, Salih Günay, Sürat Kargo Bartın Acentesi sahibi Osman Sarılı, Metin Ustaoğlu, Zaman Gazetesi Bartın Temsilcisi Hacı Bayram Koç ve Genel Sekreter Hasan Önder katıldı.
DEPAR VE OLİMPİYAT HALI SAHA FUTBOLSEVERLERİN GÖZDESİ OLDU
Azimliler Spor Şirketinin 5 ortaklı bir şirket olduğunu ve şirketleri bünyesinde Depar ve Olimpiyat olmak üzere 2 adet halı saha ile Bartın’da faaliyetlerini sürdürdüklerini dile getiren şirket ortağı Yaşar Bahçıvan Olimpiyat Halı Sahada Lig TV yayının yakın bir zamanda futbolseverlerin hizmetine sunulacağını söyledi. Yeniliklere ayak uydurup yeni geliştirilen sistemlerle her iki halı sahada futbolseverlere hizmet verdiklerini belirten Yaşar Bahçıvan, tesislerinin nezih bir ortamda futbol oynamak ve spor yapmak isteyenlerin uğrak ve vazgeçilmez alışkanlığı haline geldiğini belirtti. BAKİAD Yönetim Kuruluna ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Azimliler Spor Şirketi  ortakları ziyaretlerinden dolayı ayrıca BAKİAD Yönetimine teşekkür ettiler.
Derneklerinin Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Bahçıvan’ın da ortağı olduğu üyeleri Azimliler Spor Şirketini ve ortaklarını tebrik eden BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt ise Azimliler Spor Şirketinin faaliyetleriyle Bartın’da sosyal ve sportif alanda önemli bir boşluğu doldurduğunu belirterek çalışmalarında başarılar diledi.
SÜRAT KARGO’DAN BAKİAD ÜYELERİNE BÜYÜK AVANTAJ
BAKİAD Yönetim Kurulu toplantısına katılan Sürat Kargo Bartın Acentesi sahibi Osman Sarılı ise kargo faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kaynak Holding bünyesinde Sürat Kargo’nun 2003 yılında kurulduğunu kargo sektörünün en genç markalarından biri olarak kısa zamanda en önemli oyuncuları arasında yerini aldığını belirten Osman Sarılı, “Sürat Kargo bugün 700’e yakın şube, bin 600 araçlık dev filosu, bin 100 üzerinde mobil dağıtım alanı, 5 bini aşkın personeli ile gönderilerinizi Türkiye'nin her yerine ve dünyanın 228 ülkesine güvenle taşıyor. Mühim olan bugün son teknolojiyi kullanarak, süratli, emniyetli ve kaliteli taşımacılık hizmetini, kargoculuğa değer katarak yapabilmek. Biz gece gündüz bunun için çalışıyoruz. Teknolojiyi sadece yakından takip etmiyor, teknoloji de geliştiriyoruz. İşimizin taşımaktan öte güvenilir olmak olduğunu iyi biliyoruz. Ülkemizin en ücra yerlerine bile gönderilerimizi en geç 2 gün içinde teslim ediyoruz. Afyon, Mersin, Antalya gibi illerimize bir günde teslim ediyoruz. Binde üç nispetinde kargolara en az zarar veren kargoyuz. Sıvı taşımacılığını da özel ambalajlarla gerçekleştiriyoruz. Gönderilere özel, özenli taşıma süit, her gönderiye uygun ambalaj, siz nerede kargonuzun bilgileri orada, internetten al, kapıda kredi kartıyla öde, git gel kargo, sürat24 vb hizmetlerimizle halkımıza hizmet veriyoruz. Ayrıca BAKİAD Üyelerine de yüzde 50-60’a varan oranlarda da indirimlerimiz de mevcuttur”
Toplantıya katılan Ustaoğlu Market Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ustaoğlu da market ve alışveriş merkezini genişletmek için başlattıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Sürat Kargo’nun kargo sektörünün en genç markalarından biri olarak kısa zamanda sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini almasıyla gurur duyduklarını ifade eden BAKİAD Başkanı Dikyurt, üyeleri Sürat Kargo Bartın Acentesi sahibi Osman Sarılı’yı ve çalışanlarını başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti. Dikyurt ayrıca yenilenme ve büyüme atılımına giren Ustaoğlu Market Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ustaoğlu ve şirket ortaklarına başarılar diledi.
İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal ve Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır da Azimliler Spor, Sürat Kargo ve Ustaoğlu Market firmalarını çalışmalarından dolayı kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Güncel ve ekonomik konularda fikir alışverişi şeklinde gerçekleştirilen kahvaltılı BAKİAD Yönetim Kurulu Toplantısı sonunda BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt tarafından Azimliler Spor Şirketi ortaklarına günün anısına üzerinde Ayetel Kürsi, yazılı tablo hediye takdim edildi. Olimpiyat Halı Sahada gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN