Baktrad'dan Emniyet Müdürü Vural'a ziyaret

Batı Karadeniz Telsiz Ve Radyo Amatörleri Derneği (Baktrad) Polis haftası münasebetiyle Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural'ı ziyaret etti.

Baktrad yöneticileri ve genel başkanı Emre Gizli ziyarette yaptığı açıklamada; dernek genel merkezi olarak sayın emniyet müdürümüze acil afet ve olağanüstü durumlarda emniyet teşkilatımıza haberleşme konusunda her türlü yardım ve desteğe açık olduklarını, bunu; acil afet haberleşme konusunda  yaptığı tatbikatlar ile tecrübe edinmiş ve yüksek frekans üzerinden haberleşme kabiliyeti bulunan yaklaşık 60 aktif gönüllü amatör ile yaptıklarını ifade etti. Gizli emniyet müdürümüzün acil afet ve olağanüstü durumlarda bizlerle vatan ve memleket için el ele hep birlikte hareket etme azmi ve gayretinde olmasından ötürü çok memnun olduklarını, kendilerinin de tüm imkan tesis ve ekipmanları ile emniyet teşkilatının emrinde olduklarını ifade etti.
Gizli, görüşmenin ilimizdeki radyo amatörlerinin geleceği ve faaliyetleri konusunda çok faydalı olacağını belirterek sayın emniyet müdürü Ogün Vural’a  yardım ve destekleri için özellikle teşekkür etti.

Bakmadan Geçme