Bartın'da İsrail katliamı protesto edildi

Çoğu çocuk 20 kişi hayatını kaybetti.

PAYLAŞ

Terör devleti katil İsrail soysuzlarının Kudüs’te Müslümanlara yönelik saldırıları Bartın'da protesto edildi. Bartın’da sokağa çıkan vatandaşlar, konvoy düzenleyip Cumhuriyet Meydanında eylem yaptı. Türk ve Filistin bayrakları altında “Katil İsrail, kahrolsun İsrail" sloganları atıldı. Tam kapanma kısıtlamalarında yapılan bu eyleme bazı vatandaşlar sosyal medyada tepki gösterdi. 


Çoğu çocuk 20 kişi hayatını kaybetti. İsrailsaldırılarında aralarında dokuzu çocuk, 20 kişi hayatını kaybetti. Gazze Şeridi'nden ise Batı Kudüs ve Beyt Şems kentlerine altı roket atıldı. İsrail uçakları, Gazze Şeridi'nin güneyindeki bölgelere hava saldırısı düzenlerken, Hamas da karşı saldırı başlattı. Öte yandan İsrail polisi, akşam namazından sonra bir kez daha işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da cemaate saldırdı. Mescid-i Aksa'da çok sayıda kişi yaralandı. Mescid-i Aksa'nın bahçesinde bir ağaçta yangın çıkması paniğe neden olurken lanetlenmiş Yahudiler dans eşliğinde kutlama yaptı. Vatandaşlar katil İsrail'e karşı kınamak yerine somut adımların atılmasını bekliyor. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Sena | 12 Mayıs 2021 10:13

    Sadece bu yeterli değil asıl İsrail ürünlerini kullanmamak gerekir. Algida, ariel, coca cola vb.

  • Mustafa Hakerler | 11 Mayıs 2021 18:06

    Bırakın bu ucuz kahramanlıkları kahrolsun İSRAİL deniyor ama Coca-Cola'nın en çok tüketen ülkeler listesinin ilk 10 ülkesinin hepside MÜSLAMAN ülkeler. Kudüs'ü İSRAİL'in başkenti olarak tanıyan ilk 5 ülke ABD,BAE,ÜRDÜN, S.ARABİSTAN, MISIR. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Kahrolsun israil demek için sokaklar da bağıracaklarına başta bizim Cumhurbaşkanımız olmak üzere yetiyorsa güçleri müslüman ülkeler birleşip bir ordu kurulsunlar da İsrail'i Mescid-i Aksa 'dan çıkarsınlar. Sen Suriye'deki mayın temizleme işini İsrailli firmaya vereceksin apo denen iti mossad sayesinde yakalacaksın sonra da sokağa çıkıp kahrolsun israil deyeceksin. İki yüzlülük artık kan gibi içimizde dolanıyor. Bu yüzden 1 tane müslüman ülkesi dünyada ileri seviyede değil. Biz kendi sorunlarımıza bakalım şu 128 Milyar DOLAR nerede? Hani AŞI nerede? Bunlara cevap verin bırakın İsrail'i Filistin'i.

  • .... | 11 Mayıs 2021 10:54

    Millet çocuğunu da alıp gezmeye çıkmış belli. Böyle protesto olmaz. Ayrıca yasaklar var korona var. Bu kadar duyarsızlık olmaz. Bizim de içimiz yanıyor. Ama böyle yaparak kudüs kurtulmaz. Yazsanıza sosyal medya üzerinden devlet yetkililerine yiyorsa. Ancak o zaman ordumuz girer kudüs e ve temizlerler soysuzları

BUNLARA DA BAKIN