Bartın'da kızaran noktalar dikkat çekiyor

Bartın'da vaka durumu, İşte kızaran koronavirüs haritası

PAYLAŞ

Covid-19 vakalarının gösteren haritada Bartın'da kırmızı nokta ile vakaların yoğun olduğu bölgeler dikkat çekiyor. Sağlık Bakanlığı’nın güncellediği son haritada, Bartın Merkez, Amasra, Ulus, Abdipaşa Covid’li vakalar nedeniyle kocaman bir kırmızı noktayla işaretlendi. Haritada, iç kesimlerde köylerdeki başka vakalarında olduğu görüldü. Pozitif vakaların tüm şehir geneline yayıldığını gözler önüne seren haritada bazı bölgelerde kırmızı çoktalar çok daha belirgin. Köylerdeki kızaran bölgeler dikkat çekici.

Bartın'da vaka sayısı 
Bartın’da toplam pozitif vaka  sayısının 250 civarında olduğu ileri sürüldü. Bartın Devlet hastanesinde 11'i yoğun bakımda olmak üzere  71 kişinin tedavi altında olduğu, evde takip edilen pozitif hasta sayısının da 182 civarında olduğu öğrenildi. Bartın’da şu ana kadar koronadan 10 can kaybı bulunuyor.
İşte koronavirüs yoğunluk  haritası:

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • YS | 01 Eylül 2020 10:40

    Tatil zevkinden, mangal keyfinden vazgeçmeyin.. 06 - 14 - 34 - 67 - 78 günü birlikçileri inkum'a - Amasra'ya doldurun. Sonra Korona ile mücadeleden bahsedin.. Doğru dürüst vaka olmayan Bartın ne hale getirdiniz..

BUNLARA DA BAKIN