Bartın mega projelerle marka kent olacak

Aldatmaz: Bartın Belediyesini Bartın halkıyla birlikte gönül gönüle ve omuz omuza yöneteceğiz.

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, “Bartın halkı ile gönül gönüle, omuz omuza verdik. Bartın Belediyesini Bartın halkıyla birlikte gönül gönüle ve omuz omuza yöneteceğiz. 31 Mart seçimlerinde Bartın umut dolu bir geleceğin zaferini yaşayacak. 1 Nisan’da açacağımız yepyeni sayfaya Bartın’ın umut dolu geleceği yazılacak. Bartın’ın gelişimi yazılacak. Bartın’ın mega projelerle marka kent oluşu yazılacak.” dedi.

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz Bartın halkı ile gönül gönüle, omuz omuza olduklarını ve Bartın Belediyesini de yine Bartın halkıyla gönül gönüle ve omuz omuza yöneteceklerini belirterek, “Heyecan ve umut doluyuz. Bartın’ı marka kent yapmaya kararlıyız. Bu kararlılığı vatandaşlarımızda da görmek heyecanımızı daha çok artırıyor.” dedi.

Bartın halkı bize güveniyor

Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdikleri ziyaretlerde vatandaşlardan büyük ilgi gören ve destek alan AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Gördüğümüz ilgi ve destek Bartın’ın değişime ve gelişime olan ihtiyacının göstergesi. İnsanlarımız Bartın’da değişim ve gelişim bekliyor. İnsanlarımız iş ve aş sahalarının çoğalmasını istiyor. Çocuklarına, evlatlarına iş ve aş sağlayacak yatırım alanlarının oluşmasını istiyor. Hiçbir anne baba evladını gurbete göndermek istemez ve doğal olarak tüm anne babalar evlatlarının doğduğu şehirde doymasını istiyor. Ve görüyoruz ki Bartın halkı bize güveniyor. Bartın halkı bizi göreve layık görüyor. Bizlerde Bartın halkının ihtiyaçlarını biliyor ve o ihtiyaçlara cevap vermeye geliyoruz.” dedi.

Bartın’ın değişime ve gelişime ihtiyacı var

Bartın’ı marka kent yapmaya kararlı olduklarını kaydeden AK Parti Başkan Adayı Aldatmaz, “Her seçim çok önemlidir fakat 31 Mart seçimleri Bartın için ayrı bir öneme sahip. Bartın’ın değişime ve gelişime ihtiyaç duyduğu yadsınamaz bir gerçek. Vatandaşlarımızda bunun bilincinde. İnsanlarımız girişimcilik bekliyor. Bartın’ın önünü açacak projeler bekliyor. Bizlerde göreve talip olurken bu beklentilere yanıt verecek projelerle geliyoruz.” dedi.

Gelecek ve gelişim vizyonuyla yola çıktık

Bartın’ı yönetirken vizyon ve misyon sahibi bir anlayışla hareket edeceklerini de sözlerine ekleyen Aldatmaz, “Belediyeler kentlerde sadece çöp toplama, temizlik, park-bahçe, yol- kaldırım işleri yapan kurumlar değildir. Belediyeler aynı zamanda kentlerin gelişimi için hareket eden ve bu doğrultuda projelerini hayata geçirme yetkisi olan kurumlardır. Bunun için belediyelerin vizyon ve misyon sahibi bir anlayışla yönetilmesi gerekir. Biz Bartın Belediyesini gelecek ve gelişim vizyonuyla yönetmek için yola çıktık. Biz Bartın Belediyesini yönetirken Bartın halkının ortak aklıyla hareket etme misyonuyla geliyoruz. Biz, AK Parti’nin güçlü belediyeciliğini Bartın’da hizmete ve projelere dönüştürmeye geliyoruz.  Bize güç veren halkımızın desteğini de sonuna kadar arkamızda hissediyoruz. İnanıyoruz, 31 Mart Bartın için bir milat olacak ve 1 Nisan’da Bartın için yepyeni bir sayfa açılacak. O yepyeni sayfayı hep birlikte dolduracak ve Bartın’ı hep beraber kuzeyin yıldızı yapacağız.” dedi.

Bakmadan Geçme