Başkandan Çivak ve Akal'a Ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Ziraat Odası Başkanı Rüştü Civak'ı ile Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kadir Akal'ı ziyaret etti.

Ziraat Odası Başkanı Civak Başkan Akın’a ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Akın ise Civak’a Davut Fırıncıoğlu Caddesi‘nde devam eden üst yapı çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Konuşmasına sözlerine tüm meslek odaları  ve sivil toplum kuruluşlarıyla görüş alışverişi halinde olduklarını  belirterek başlayan Akın “Göreve başladığımız günden beri tüm sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile görüş alışverişi halindeyiz. Bu sayede hizmetlerimizi ihtiyaç duyulan her noktaya ve toplumun her kesimine eşit ölçüde yayarak kesintisiz ve etkili şekilde vermeye devam ediyoruz. Davut Fırıncıoğlu Caddesi’ne uygulayacağımız proje kapsamında devam eden yol düzenleme çalışmalarımızda sona yaklaşmaktayız. Şuan renkli baskı asfalt öncesi attığımız son asfalt katmanı ile yolu ulaşıma açarak arife günü ve bayram boyunca vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Daha sonra geniş granit kaldırımlarımızla birlikte renkli asfalt çalışmaları ve diğer modernizasyon çalışmalarımız devam edecek. Üst yapı çalışmalarımız tamamlandığında, caddeyi en kısa zamanda kentin en geniş ve en güzel caddesi olarak modern güzelliklerle donatıp uzun yıllar sorunsuzca hizmet verecek şekilde vatandaşlarımızın beğenisine ve ulaşıma açacağız” dedi. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ve sohbet şeklinde devam ederek sona erdi.

 

CEMAL AKIN’DAN KADİR AKAL’A ZİYARET

Belediye Başkanı Cemal Akın, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kadir Akal’ı ziyaret etti.

Akal’ın Kooperatif bürosu önünde gerçekleşen ziyaret karşılıklı bilgi alışverişi şeklinde gerçekleşti.

Belediye Başkanı Cemal Akın Kooperatif Başkanı Kadir Akal’a çalışmalarında başarı ve kolaylık dilerken Akal ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Akın ziyarette yaptığı konuşmada “Kooperatifler insanların ihtiyaçlarını karşılıklı yardım, dayanışma ve kefalet suretiyle ve en az maliyetle karşılamak amacıyla hizmet veren önemli kuruluşlardır. Belediye olarak ihtiyaç duyulduğunda ve bizi ilgilendiren her konuda yanınızda olduğunuzu bilmenizi isterim.  Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diler Ramazan Bayramı’nızı kutlarım” dedi.

Bakmadan Geçme