Bu köyler unutuldu mu?

Özel idare yollar açıldı diyor, ama halen kapalı yollar var!

PAYLAŞ

Bartın’da etkili olan kar yağışı sonrasında yol açma ve kesintiler konusunda büyük sıkıntılar yaşandı. Neredeyse tüm köylerde yaşanan kesintiler sonrasında vatandaş perişan oldu. 
Kar yağışının Salı günü akşam saatlerinden itibaren durmasına rağmen İl Özel idaresi yolları açmakta geç kaldı. Dün akşam itibariyle yapılan açıklamada kapalı köy yolu bulunmadığı açıklandı.
İhbar hattımızı arayan vatandaşlar tarafından Ulus ilçesi Drahna bölgesinde bulunan Kozanlı köyü ve Alıçlı köylerinde yolların hala kapalı olduğu belirtildi. Bartın Özel idare tarafından dün akşam yapılan açıklamada, 21 Ocak Perşembe itibari ile ilimizde bulunan 263 köy yolunun tamamı açıktır denildi.
Alıçlı köyüne dün akşam gelen iş makinesinde zincir olmadığı için köy yolunun yarıya kadar açıldığı ve diğer yarısının kapalı olduğu belirtildi.
Kozanlı köyü ve Alıçlı köyü kar yağışının 3 gündür durmuş olmasına rağmen yollarının açılmasını bekliyor. 

 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Erhan | 23 Ocak 2021 00:10

    Bu Yogun Kar yagisindan sonra ekipler Heryere bir den yetisemez Ama maalesef Organisation Koordination yok Merkezi bile zor actilar Belediyenin zaten fazla imkanlari yok Ceylanlar kesiliyor 21 yüz yila gectik halen Dogru altyapi yok ! Denetleme yok Al gülüm ver gülüm

  • Vadandaş | 22 Ocak 2021 17:33

    Vadandaş yalan söylüyor diye birde bi tavır yapıyorlar bunların alayı yalan yollar bir kısmı kapalı çünkü ekipman eksikliği ve bize devletin verdiği bütçe bu kadar deniliyor kepçe geliyor zincir yok karın kalınlığı belli lastikler kapa sorsan devletin bütçesi bu millet her gün her saniye vergi ödüyor nereye gidiyor ...

  • ALİ YILMAZ | 22 Ocak 2021 12:03

    Yalan söylüyorlar Ulus Düzköyü yolu hala kapalı

BUNLARA DA BAKIN