Çağdaş Gençlik Spor'dan Özdemir'e Ziyaret

Çağdaş Gençlik ve Spor Kulübü Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir'i makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Nurzen Çağdaş beraberinde Başkan Yardımcısı Yavuz Çiçek, Yönetim Kurulu üyeleri Gökser Çağdaş, Coşkun Akar, Kadriye Aygün ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir'i makamında ziyaret ederek kulüp hakkında bilgiler verdi. Bartın'da ki sportif faaliyetlerin konuşulduğu sohbette kulüplerin ve antrenörlerin yaşadığı sorunlarla yakından ilgilendiğini belirten Özdemir, sporun gelişimine katkı sağlayacak her türlü yardımı yaptıklarını, Bartın'ın adını spor alanında duyurmak için çalıştıklarını söyledi. Kızının da Taekwondo ile ilgilendiğini söyleyen Özdemir, Başkan Çağdaş'a ve Kulüp Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
Kulüp Başkanı Çağdaş; spora verdikleri destek için Özdemir'e teşekkür ederek, Çağdaş Gençlik ve Spor Kulübü olarak Milli Takıma sporcu vermek için çalışacaklarını belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN