Çevre yolunda otomobil takla attı

Son dakika, Olay yerinden görüntüler

PAYLAŞ
Bartın Olay Haber - Bartın Olay

Bartın’da Çatmaca ışıklardan Özel idare istikametine gitmekte olan otomobil, Oba restoran karşısında yaya geçidinden geçen bisikletli çocukların geçişi esnasında frene basınca kontrolden çıktı. Önce sağ refüje sonra ortadaki direğe çarpan otomobil takla attı. Kazada alkollü olduğu iddia edilen sürücü yara almadan kurtuldu. Yol ortasında devrilen otomobil vatandaşların yardımı ile kaldırıldı. Yolun karşısına geçmekte olan bisikletli çocuklar kazadan son anda kurtuldu. 
Yaya geçidi çok tehlikeli
Buraya kavşak yapılması veya trafik ışıkları konulmasını isteyen vatandaşlar, oldukça hızlı gelen araçlar nedeniyle karşıdan karşıya geçen yayalar için büyük tehlike oluşturduğunu belirttiler. Bartın’da çevre yolunun hala yapılmamış olması, limandan gelen tırların yoğunluğu kazalara davetiye çıkarmaya devam ediyor. 


 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 6

 • Mustafa yazıcı | 10 Ağustos 2020 23:53

  Bu tarz serumla benzer yollarda büyük araçların ve küçük araçların birlikte kullandığı bu yolda üst geçit olması yayalar için daha sağlıklı olur her iki tarafta da Sonuçta toplu konutlar var

 • mahalle sakini | 07 Ağustos 2020 19:59

  o yol geceleri özellikle 22.00 den sonra ralli pisti gibi özellikle oraya gelip sürat yapıp egzoz patlatıyorlar her gece bunların gürültüsünü çekiyoruz dün gece kazadan 1 saat sonra bile bu kişiler yoldaydı. birileri artık bu işe bir çare bulsun.

 • Safiye Çiftci | 07 Ağustos 2020 16:03

  Ben defalarca yazdım valiliğe Trafik müdürlüğüne en azından butonlu ışık olsun diye trafik ışıkları birbirine yakın olduğu için olmazmış ama özel idarenin ilerisinde var buradan çocuklar okula gidiyor benimgibi engelliler pazara çarşıya gidiyor kesinlikle yaya geçidinde arabalar durmuyor 2sene önce kaza geçiren bir bey bugün hala zoraki yürüyor mahkemelerle uğraşıyor umarım yetkililer sesimizi duyarlar

 • Anonim | 07 Ağustos 2020 02:51

  Tamam sürücü de hatalı ve normal gün içinde ve akşam özellikle çok hızlı geçiyor araçlar ve çok gürültü oluyor gerçekten. Biz de akmercan'ın orda oturuyoruz. Ama çocuklar da tek başlarına gece gece ne işleri sokaklarda? Anne babaları evde balkonda umursuzca keyif yapıyorlar. Tam polisi aradım şikayet için çok gürültü yapıyorlar ve anne babasız sokaktalar diye kaza sesini duyduk. Allah korusun o çocuklardan birine birşey olsaydı eğer, o anne babalar yine balkonlarında rahat oturabileceklermiydi acaba?

 • Doğancı Şahinci Tayfası | 07 Ağustos 2020 02:11

  O arabalarda en ufak bir airodinamik aksam yok, frenlerafrenler zayıfdzayıf, abs esr vb. yok, amaoama doğanı şahini olan deli gibi kullanıyor.

 • Hasan | 07 Ağustos 2020 00:51

  Cimer e kac kere basvurduk siz de basvurun lutfen Bu kavşak hem okul yolu hem yaya yolu araçlar trafik ışıklarından çıkınca en az 80-90 km biz yapıyorlar diğer ışıklara yetisinceyeye kadar simdi vefa park da yapılınca yaya sayısı arttı artik buraya trafik ışığı kavşak veya üst geçit lazim ayrıca motorsikletler de yasak olmasına rağmen bu yaya geçidini kullanıyor

BUNLARA DA BAKIN